Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Blog

O tym że zimą należy nosić czapkę nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Przez głowę tracimy około 70 % ciepła, dlatego nawet najlepsze najcieplejsze ubranie robocze, super ciepłe buty robocze będą na nic jeżeli nie ubierzemy dobrej czapki zimowej.
Place budowy to jedne z najcięższych warunków dla butów roboczych. O ile praca przy wykończeniach nie jest dla nich szczególnie uciążliwa to przy pracach ziemnych niejednokrotnie musimy posiłkować się gumowcami.
Zbliżają się jesienne zimne poranki, wielkimi krokami zbliża się też zima. By móc pracować na zewnątrz musimy zapewnić sobie odpowiedni komfort termiczny.
Praca w warunkach zimowych na zewnątrz wymaga odpowiedniego ubrania. Podstawą takiego ubrania jest dobra, ciepła kurtka zimowa.
Norma EN 388:2016 została zamieniona 388:2016 (PN-EN 388:2017-02).
Pracownik wykonując swoje obowiązki pracownicze wobec pracodawcy korzysta z powierzonych mu narzędzi, sprzętów. Jednym z obowiązków pracownika jest dbałość o powierzony sprzęt który jest własnością firmy.
Nasze stopy to jedna z naszych część ciała najbardziej narażonych na zmarznięcie. Dobre buty w zimie to podstawa, solidna podeszwa (najlepiej z normą CI), dobra ocieplina pozwala znieść największe mrozy.
Każdy pracownik musi używać odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Są one oczywiście różne w zależności od rodzaju pracy jaką wykonuje i od oceny ryzyka zawodowego na danym stanowisku.
Skutkiem narażenia człowieka na długotrwałe oddziaływanie wibracji o różnych częstotliwościach jest zapadnięcie na chorobę zawodową jaką jest zespół wibracyjny.
Rękawice do prac precyzyjnych używane są w wielu dziedzinach przemysłu. Najczęściej możemy je zauważyć na liniach montażowych w fabrykach, na budowach przy pracach wykończeniowych.
1  2  3  4  5  »  16
Gvarant BHP

42200496

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności