Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Blog

Praca w zakładzie wulkanizacyjnym wymaga stosowania dobrych jakościowo, wytrzymałych, a jednocześnie komfortowych rękawic. Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru rękawic dla wulkanizatorów i jakie modele w naszej oferty polecamy dla tej grupy?
Choć temperatury za oknem na to nie wskazują, wiosna za pasem, a to oznacza konieczność wyboru wiosennej kurtki roboczej, która nie tylko zapewni komfortową pracę, ale również uchroni nas przed kapryśnymi warunkami pogodowymi.
Idealnie skrojona, wysokiej jakości, trwała na lata - taka właśnie jest odzież robocza polskiej marki Sara. W Gvarant BHP stawiamy na sprawdzone, solidne marki, w naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć produktów od tego rodzimego producenta.
Według danych GUS z 2005 roku, średnio w ciągu roku na polskich budowach dochodzi do niemal 5000 wypadków na skutek upadku z wysokości. W ich wyniku 150 osób ponosi śmierć lub odnosi ciężkie obrażenia.
Okulary ochronne są jednym z podstawowych elementów sprzętu ochrony indywidualnej stosowanych w pracy. Ich stosowanie jest niezwykle ważne w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i ochrony ich oczu przed szkodliwymi czynnikami.
Kompozytowe, aluminiowe, a może stalowe? Wybór podnosków w butach roboczych jest dzisiaj duży. Warto zatem znać wszystkie funkcje, wady oraz zalety każdego z rozwiązań, aby dobrać właściwe obuwie do pracy.
Stosowanie sprzętu ochrony indywidualnej (ŚOI) jest niezwykle ważne w pracach na wysokości, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników. Praca na wysokościach jest jednym z najniebezpieczniejszych rodzajów pracy.
Ochrona dróg oddechowych jest szczególnie ważna w przemyśle, gdzie pracownicy są narażeni na szkodliwe substancje, pyły i dymy. W przypadku braku odpowiedniej ochrony dróg oddechowych, ekspozycja na te substancje może prowadzić do poważnych chorób...
Malfini od ponad 20 lat dostarcza najwyższej jakości odzież roboczą z nadrukiem. Ta czeska firma działa w ponad 30 krajach, dostarczając reklamową odzież firmową znaną ze swej wysokiej jakości nie tylko w Polsce.
Ryzyko oparzeń czy urazów to nie jedyne zagrożenia, jakie czekają na pracowników budowlanych, dlatego odpowiednie obuwie ochronne to obowiązkowy element wyposażenia tej grupy zawodowej.
1  2  3  4  5  »  24
 
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności