Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Blog

Praca w domu to też praca!!! Również towarzyszą jej różne zagrożenia. Jeśli lubisz majsterkować, koniecznie przeczytaj ten artykuł.
O tym, jak przygotować się do sezonowej pracy przy zbiorach. O czym pamiętać przygotowując się pracy na zewnątrz przy zmiennych warunkach pogodowych? Zapraszamy do lektury.
Jak chronić się przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą w sezonie letnim? Jak dobrać odzież do pracy aby była bezpieczna i wygodna? O tym wszystkim w artykule poniżej.
Najczęściej wykorzystywane SOI w różnych branżach.
Ryzyko oparzeń czy urazów to nie jedyne zagrożenia, jakie czekają na pracowników budowlanych, dlatego odpowiednie obuwie ochronne to obowiązkowy element wyposażenia tej grupy zawodowej.
Faktem jest, że zapewnienie odzieży roboczej, która chroni przed szkodliwymi czynnikami w miejscu pracy jest obowiązkiem pracodawcy. W tej kwestii mamy jasno określone stanowisko, które wynika z art. 237 Kodeksu Pracy.
Nadzorem i kontrolą Państwowej Inspekcji Pracy objęci są wszyscy pracodawcy, bez względu na ich status prawny (osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne, jeżeli zatrudniają pracowników)...
Najskuteczniejszym sposobem zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy jest właściwe zarządzanie bezpieczeństwem pracy.
rzez prace szczególnie niebezpieczne rozumie się prace określone w ogólnych przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy6 oraz prace określone jako szczególnie niebezpieczne w innych przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy ...
Każdy pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Określane są one przede wszystkim za sprawą przepisów Kodeksu Pracy, a także art. 66 ust 1 Konstytucji Rzeczpospolitej
1  2  3  »  
 

Akceptujemy płatności