Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Przegląd najpopularniejszych rękawic ochronnych., Blog sklep bhp

rękawice robocze
rękawice robocze

Podobno jeżeli coś nadaje się do wszystkiego, tak naprawdę jest do niczego. Jest to prawda, ale kupując rękawice robocze możemy znaleźć wiele uniwersalnych modeli sprawdzających się w wielu zastosowaniach. Podstawowym i najczęściej kupowanym rodzajem rękawicy ochronnej jest Recodrag:

https://www.gvarant.pl/p43,rekawice-reis-recodrag-dziane-powlekane-lateksem.html

W chwili obecnej ta rękawica jest dostępna w promocyjnej cenie. Jest to rękawica wytrzymała wygodna i o wszechstronnym zastosowaniu. Lubią ją pracownicy budowlani, ziemni jak również operatorzy maszyn budowlanych. Znajduje ona również zastosowanie w pracach ogrodowych, zapewniając doskonała ochronę dłoni. Rękawice te są wytrzymałe i odporne na czynniki mechaniczne. Jej doskonałym zamiennikiem jest:

https://www.gvarant.pl/p19127,rekawice-ox-11-223-dragos-ogrifox-ox-dragos-bb-dziane-powlekane-lateksem.html

Niektórzy pracownicy potrzebują jednak bardziej precyzyjnych rękawic. Pokryte cienka warstwą lateksu zapewniają doskonałą chwytność:

https://www.gvarant.pl/p23604,rekawice-artmas-rwnylbr-kat-2-dziane-z-nylonu-powlekane-lateksem.html

 

Używane są przy pracach przeładunkowych, monterskich. Charakteryzują się wysoką manualnoscią i komfortem użytkowania.

Jednymi z najpopularniejszych rękawic są tzw. wampirki:

https://www.gvarant.pl/p12905,rekawice-consorte-r450-powlekane-lateksem-wampirki.html

Są to tanie, często jednorazowe rekawice. Sprawdzają się przy brunych pracach, tam gdzie rekawica musi być wymieniana często. Dzięki swojej cenie są równiez doskonałym wyborem do prac na działce, ogrodzie.

 

Mechanicy w swojej pracy często mają kontakt z różnego rodzaju chemikaliami, smarami, benzynami.  W ich wypadku rekawice powleczone lateksem nie zdadzą egzaminu - rekawicy szybko ulegną zniszczeniu. Są jednak rękawice które idealnie sprawdza się  w tej pracy:

https://www.gvarant.pl/p19240,rekawice-ox-13-656-nitricar-reis-ox-nitricar-bs-dziane-z-poliestru-powlekane-nitrylem.html

rękawice pokryte nitrylem idealnie nadają się dla mechaników i wszystkich osób mających kontakt z róznego rodzaju smarami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rękawic roboczych w naszym sklepie

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności