Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Tanie buty robocze - nasz przegląd i wybór., Blog sklep bhp

Przegląd ekonomicznych trzewików roboczych. Które tanie buty robocze wybrać?

Kupując buty robocze, nie zawsze mamy potrzebę by wybierać buty drogie, tym bardziej, że znając rynek dostosowując buty do naszych potrzeb, możemy "upolować" i tanie i dobre buty robocze.

Pomimo tego, że takie buty są niedrogie, również spełniają potrzebne normy.

Najtańsze będą buty bez podnoska, a najtańsze z podnoskiem znajdziemy w klasie SB.

Takie tanie buty robocze wykonane są zazwyczaj ze skóry licowej, która jest odporna mechanicznie i łatwa do czyszczenia. Nawet w takich tanich butach możemy znaleźć również podeszwy dwuwarstwowe. Jeżeli chodzi o design, wszystkie tańsze buty będą bardzo do siebie podobne. Nie różnią się one, zatem znacząco ani wyglądem, ani użytymi materiałami. Jak szukać takich butów?

Na początek przyjmijmy kwotę, do których chcemy kupić buty. Niech będzie to 100 zł brutto.

Nie bierzemy pod uwagę butów bez wymaganych norm – interesują nas buty robocze.

Jakie marki produkują tanie buty robocze? Prym w produkcji ekonomicznych wersji butów roboczych wiodą marki Urgent, Reis, Consorte, Artmas. Ale można również trafić na produkty takich firm jak Beta!  Nasi klienci wybierają głównie buty Urgent i Reis. Tanie serie butów roboczych wypuszcza też np CERVA. W wypadku butów Urgent, ich podstawowym butem roboczym jest trzewik model 101. Ale tylko ten jeden trzewik występuje w kilku wersjach, zależnie od klasy bezpieczeństwa, normy, jakie spełnia - od OB bez podnoska aż do S3.

Klienci często wybierają markę Urgent.

Pomimo niskiej ceny, ich produkty są dobrej jakości. Sprawdzą się dobrze w pracach na magazynie, hali produkcyjnej czy na placach budów. Nadają się też do pracy w rolnictwie czy w przydomowym ogródku. Często zdarzają się promocje, na produkty droższych producentów. Można wtedy zakupić solidne buty robocze w bardzo atrakcyjnej cenie. Aktualne promocje, możesz zawsze sprawdzić na naszej stronie www.gvarant.pl

Sprawdź trzewiki Urgent

Występuje również wersja zimowa, ocieplana specjalnym futerkiem: ocieplane trzewiki Urgent

Z butów marki URGENT na pewno wyróżniają się buty Urgent 101 KLIMA

 

Wykonane są z grubej skóry połączonej z oddychalną siateczką, dzięki temu stopa ma zagwarantowany wysoki komfort termiczny, nie poci się i nie męczy się szybko.

Firma REIS to bardzo znany producent w branży BHP.

Produkują ubrania i rozmaity sprzęt BHP, ich seria butów BRYES jest bardzo zbliżona do Urgenta. Zarówno funkcjonalnością, jak i wyglądem i spełnianymi normami:

Ich topowy trzewik z tej serii to:

https://www.gvarant.pl/p14415,buty-reis-bryes-t-sb-sb-skora-lico-trzewik-sb-e-fo-src-meskiedamskie.html

Są to solidne i niedrogie buty, często wybierane przez uczniów, praktykantów czy stażystów.

Czeska firma CERVA to również producent BHP

Posiadają także w ofercie tańsze obuwie do podstawowych prac:

https://www.gvarant.pl/p25628,buty-raven-0202061-xt-s3-trzewik-lico.html

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości, świetny wygodny i trwały but dobrego producenta. To jeden z bardziej rozsądnych wyborów w tej klasie cenowej. Lubią go budowlańcy jak i mechanicy. Często widać go również na stopach drogowców.

Wydaje mi się, że najlepsze jakościowo buty w tym zestawieniu to model 7243B BETA

 

Firma Beta produkuje narzędzia i sprzęt BHP dobrej jakości.

Buty 7243B to model produkowany od lat, mający swoich stałych odbiorców. Jest to sprawdzony i pewny but. Ceniony za dużą wygodę i trwałość. Dlatego te buty robocze są często wybierane przez naszych klientów. Uniwersalność tych butów jak również wygląd jakość i renoma sprawiają, że możemy go zauważyć na nogach robotników praktycznie wszystkich branż.

Podsumowując - nie trzeba wydawać fortuny by mieć dobre, a przede wszystkim bezpieczne trzewiki robocze.

Oczywiście musimy pójść na pewne kompromisy w zakresie zastosowanych materiałów i technologii. Takie tanie buty nie będą również tak atrakcyjne wizualnie jak produkty droższe, ale nie w każdej pracy i nie u każdego pracownika jest to wymagane. Najważniejsze w nich jest to, że spełniają odpowiednie normy, które gwarantują nasze bezpieczeństwo.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności