Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Spodnie monterskie - sprawdzone produkty., Blog sklep bhp

Spodnie monterskie - jak je wybrać?

Bardzo duża konkurencja na rynku ubrań roboczych, mnogość producentów i rozwiązań, wymogły na producentach pewną specjalizację. Pracownicy ubierani cięgle w zwykłe standardowe spodnie, często narzekali na brak komfortu czy funkcjonalności.

Dlatego w szeregu dostępnych na polskim rynku spodni roboczych, szczególne miejsce zajmują spodnie monterskie. Powstały one by spełnić specyficzne potrzeby monterów, serwisantów - osób które są mobilne i potrzebują mieć przy sobie dużą ilość przedmiotów.

 

Czym właściwie są spodnie monterskie?

Podstawowych różnic między spodniami standardowymi a monterskimi jest kilka, przede wszystkim to:

 

Materiały

z jakich zrobione są spodnie monterskie są wysokiej jakości. Zazwyczaj stosowana gramatura jest wysoka i wynosi około 300 g/m. Producenci często używają tkanin technicznych jak Cordura czy włókna kevlarowe. Stosowane są one w newralgicznych miejscach - na kolanach, czy w miejscach szczególnie narażonych na rozdarcie. Najlepsze spodnie monterskie wykonywane są z połączenia kilku materiałów, cordura na kolanach, w kroku materiał strech, który jest rozciągliwy a reszta z połączenia bawełny z poliestrem. Takie zróżnicowanie materiałów gwarantuje bardzo dużą wygodę i wysoką trwałość spodni.

Jakość wykonania

W spodniach monterskich szczególny nacisk położony jest na jakość wykonania. Standardem są podwójne szycia. niektórzy producenci oferują nawet potrójne szycia, czy specjalne nici lub wzmocnienia. Spodnie takie, wykonywane są z dużą dbałością o szczegóły. Dokładnie rozplanowana jest liczba i położenie kieszeni. W takich spodniach używane są również najwyższej jakości zamki błyskawiczne i guziki.

Kieszenie

Spodnie monterskie to przede wszystkim kieszenie! Ich duża liczba umożliwia przechowywanie przy sobie wielu narzędzi. Ciekawym rozwiązaniem są kieszenie zewnętrzne, dodatkowe kieszenie zwisające ze spodni. Jest w nich miejsce na podstawowe narzędzia i drobne elementy montażowe, takie jak śrubki wkręty czy nakrętki. Na nogawkach spodni monterskich, znajdują się dodatkowe kieszenie na metrówkę, telefon komórkowy. Kieszenie często są zasuwane na zamek błyskawiczny lub na rzep.najlepsi producenci - tacy jak np snickers - projektują kieszenie w specjalny sposób który powoduje, że wyciągnięcie z nich małych elementów nie stanowi problemu.

Funkcjonalność

Powodem dla którego powstały spodnie monterskie to głównie funkcjonalność. Spodnie takie nie są tylko elementem ubioru, są pomocą przy wykonywanej pracy. Nie krępują ruchów, są wygodne, zapewniają szybki dostęp do narzędzi.

Przykłady spodni monterskich

Ceny spodni monterskich wahają się od około 100 zł w górę. Praktycznie każdy producent odzieży roboczej, ma ich w swojej ofercie kilka rodzajów.

Tanimi spodniami monterskimi są z pewnością spodnie MONTER z firmy Art mas

Pomimo swojej niskiej ceny spodnie sa wykonane dobrze, wysoka gramatura materiału (300 g/m2) zapewnia wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.

 

Częstym wyborem naszych klientów

są spodnie czeskiego producenta - CERVA, spodnie monterskie KEILOR

występują w dwóch kolorach, posiadają kieszenie monterskie, są dobrej jakości

 

Klienci równie często wybierają:

https://www.gvarant.pl/p132,spodnie-pas-leber-hollman-harver-lh-harver.html

Podstawowe, ale bardzo lubiane przez naszych klientów. Również z dodatkowymi kieszeniami, w ciekawej kolorystyce.

 

Klient który szuka produktu o najwyższej jakości, powinien kupić spodnie monterskie firmy Snickers

Snickers to producent który przy projektowaniu i produkcji odzieży roboczej nie idzie na kompromisy. To najwyższa półka jakościowa odzieży roboczej. Cenę rekompensuje niezwykła trwałość, funkcjonalność produktu i wykorzystane przy produkcji najnowsze technologie.

 

Spodnie te obecnie są w ofercie specjalnej.

Jeżeli jednak spodnie monterskie nie są w Twoim guście, ale brakuje Ci w swoich spodniach dodatkowych kieszeni, możesz kupić specjalne pasy monterskie

Mają one kieszenie i są montowane albo do zwykłego paska, albo posiadają swój pas który montujemy do spodni.

Spodnie monterskie to bardzo dobry wybór dla większości pracowników, a ich wysoką funkcjonalność doceni każdy kto ich używa. Moim zdaniem warto dołożyć kilkanaście złotych do zwykłych spodni i cieszyć się wysokim komfortem pracy. W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór spodni monterskich, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W sklepie stacjonarnym , każde dostępne na miejscu spodnie można przymierzyć i ocenić na własnej skórze czy są dla nas odpowiednie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności