Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Spodnie robocze ocieplane - przegląd, Blog sklep bhp

Spodnie robocze ocieplane - przegląd

            Zima rządzi się swoimi prawami. Jest zimno, mokro - ogólnie warunki nie należą ani do przyjemnych ani do lekkich. Wiadomym i oczywistym jest, że nasza odzież musi być przystosowana do tych niesprzyjających warunków. Niestety - pracując na zewnątrz - nie możemy mieć jednego kompletu ubrania na zimę i na lato. Odzież musi być zróżnicowana w zależności od pory roku. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie ma problemu z zakupem, dostępnością odpowiednich produktów. Problemem może być jedynie wybór odpowiedniego dla nas produktu. Spodnie robocze to bardzo ważny element stroju roboczego, zimą to jeden z podstawowych elementów odzieży, który ma chronić nas przed zimnem, wilgocią jak również przed niebezpiecznymi czynnikami w miejscu pracy. Wybór zimowych, ocieplonych spodni roboczych jest na pewno mniejszy niż tych letnich, ale jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przy wyborze ocieplanych spodni roboczych podstawowym kryterium wyboru będzie ich rodzaj. Występują 2 podstawowe typy: spodnie do psa i ogrodniczki. Każdy z tych rodzajów spodni ma swoich zwolenników, wybieramy je biorąc pod uwagę rodzaj wykonywanej pracy, nasze przyzwyczajenia i właśnie porę roku. Zimą zdecydowanie lepiej sprawdzą się ogrodniczki. Poza swoimi oczywistymi zaletami takimi jak dużo większa możliwość regulacji rozmiaru(w porównaniu do spodni do pasa) kieszeniami na sercu, spodnie ogrodniczki lepiej zabezpieczają przed zimnem i wiatrem. Dlaczego tak się dzieje? Spodnie ogrodniczki mają inną konstrukcję - dzięki szelkom zawsze będą na swoim miejscu, również dzięki nim tył spodni jest szerszy i wyższy - co zapobiega dostaniu się zimnego powietrza. Przód spodni również jest wyższy i zabezpiecza również nasz brzuch i część klatki piersiowej. W wypadku niskich temperatur - "robi to robotę" i zdecydowanie podnosi nasz komfort pracy.

Drugim rodzajem spodni roboczych zimowych są spodnie do pasa. Wyglądem nie różnią się one od spodni letnich, posiadają za  to (podobnie jak ogrodniczki zimowe) ocieplinę umiejscowioną między materiałem spodni a naszym ciałem.

Kolejnym kryterium w wyborze odpowiedniego produktu będzie pytanie czy potrzebujemy spodnie ostrzegawcze. Jeżeli zachodzi taka potrzeba - również są dostępne.

 

Co najczęściej wybierają nasi klienci?

Jednymi z najczęściej wybieranych produktów jeżeli chodzi o spodnie robocze ocieplane są produkty marki SARA. Występują one w wielu modelach i kolorach. Jednymi z tańszych są spodnie ocieplane KING

Jest to klasyka - tylko  w wykonaniu zimowym. Spodnie są tanie, wytrzymałe i przede wszystkim ciepłe.

Bardziej wymagający użytkownicy często wybierają spodnie POSEJDON są lepiej wykonane w stosunku do poprzednich, mają lepszą ociepline większą liczbę kieszeni i ciekawy wygląd.

 

Pracownicy używający spodnie w kolorach ostrzegawczych również mają szeroki wybór. Podstawowymi polecanymi  spodniami zimowymi ostrzegawczymi są spodnie drogowiec

 

 

Innym ciekawym modelem są szwedy marki VIZWELL:

https://www.gvarant.pl/p13469,spodnie-szwed-ostrzegawcze-vizwell-vwjk113b-meskiedamskie.html

 

W naszym sklepie internetowym istnieje możliwość przeglądania tylko produktów zimowych, co znacząco upraszcza proces wyboru odpowiedniej rzeczy:

https://www.gvarant.pl/wyszukiwarka?query=jesie%C5%84+zima

 

Podsumowując – jeżeli pracujemy na zewnątrz - spodnie ocieplane są dla nas niezbędne zimą. Poza dobrą odzieżą termoaktywną, to jeden z podstawowych produktów "must have" na zimę.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności