Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Buty robocze - nowości na rok 2020, Blog sklep bhp

Buty robocze - nowości na rok 2020

Oferta butów roboczych z roku na rok się zmienia, przybywa dużo nowych modeli, różniących się między sobą wyglądem właściwościami i rozwiązaniami technicznymi. Ktoś zapyta co można zmienić w butach roboczych, czy można coś nowego wdrożyć w produkcie rozwijanym przecież od lat. Okazuje się że można i to wiele. Z każdym rokiem zmieniają się techniki produkcji, używane do produkcji materiały. Buty robocze stają się coraz lższjsze i jednocześnie coraz bardziej wytrzymałe. Ma to zasadnicze przełożenie na wygodę używania butów, jak również na poziom bezpieczeństwa ich użytkownika.

W naszej ofercie dostępne sa najnowsze modele czołowych producentów butów roboczych. Na uwagę zasługuje kilku producentów m.in TOE GUARD, SOLID GEAR, COVERGARD

Jakie nowe modele butów znajdziecie w naszej ofercie?

 

Buty robocze COVERGUARD 9GYP GYPSE

Buty o ciekawym, atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądzie. Podeszwa butów urzeźbiona w charakterystycznyt sposób - by zapobiec poślizgom. Ciekawym rozwiązaniem jest cholewka z bezszwowej siatki poliamidowej. Jest ona bardzo lekka wytrzymała i jednocześnie oddychająca. Ten but świetnie sprawdzi się na suchym magazynie, w sklepie czy hurtowni.

 

Równie ciekawym butem roboczym jest kolejny model z firmy COVERGARD

 

Buty te wyróżnia odważne wzornictwo, wyglądają jak zwykłe sportowe buty a oferują nam ochrnę na poziomie S1P SRC - czyli podnosek zabezpieczający palce, wkładka antyprzebicowa w podeszwie która dodatkowo jest antypoślizgowa.

 

Bardzo ciekawe propozycje to buty robocze SOLID GEAR

 

Buty te wykonane są z dużą dbałością o szczegóły, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakosci, wyróżniają się niezwykłą wygodą, na poziomie zwykłych butów sportowych. Na cholewce zastosowano materiał StarKnit który charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i wysoką oddychalnoscią. W celu maksymalnej wygody użytkownika zastosowano tutaj system wiązania butów BOA - świetnie trzyma on nogę w bucie, jest wygodniejszy od sznurówek, i pozwala szybko ściągnąc i założyć buta. można powiedzieć, że w tym modelu butów, producent nie szedł na żadne kompromisy i proponuje nam buty na najwyższym poziomie jakości i wygody.

 

Również producencji butów budżetowych starają się wprowadzać nwoe modele butów do swojej oferty. Ciekawym nowym produktem to buty robocze URGENT są buty robocze model 238S1

 

Ich główną zaleta jest atrakcyjny wygląd - materiał w kolorze camo, sznurówki w oryginalnym kolorze. Buty są również lekkie, ale należy pamiętać że nie posiadają podeszwy zabezpieczonej przed przebiciem, mają jedynie metalowy podnosek. Ich niewątpliwą zaletą jest również niska cena.

 

Na naszym sklepie internetowym gvarant.pl, wszystkie nowości oznaczamy żółtą fiszką z napisem nowość. Ułatwia to odnajdywanie produktów nowych w naszej ofercie.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności