Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Ubranie robocze dla dekarza, Blog sklep bhp

Praca na wysokości, w skłonie, w pozycji wymuszonej, powoduje, że złe ubranie robocze mogło by krępować ruchy - tym samym narażając na niebezpieczeństwo. Dekarze, bardzo często wybierają spodnie monterskie. takie spodnie  posiadają dużą ilość kieszeni, również monterskich. Można przechowywać w nich narzędzia, ale również wkręty kołki, gwoździe i inne drobne przedmioty. Nie bez znaczenia dla dekarzy, są również specjalne wzmocnienia które zazwyczaj takie spodnie posiadają. Wyższe modele spodni roboczych posiadają również specjalne wstawki z rościągalnych materiałów - materiał ten rozciąga się - nie krępuje ruchów i nie pęka. Przy pracy w skłonie w wymuszonych pozycjach łatwo o rozdarcie spodni. Dekarze zwracają uwagę na to, by do ich ubrania roboczego można było zastosować nakolanniki. najlepiej sprawdzają się takie, montowane do wewnątrz spodni. Nie ma ryzyka ich wypadnięcia są zawsze  na swoim miejscu.

 

Nasi klienci, również dekarze cenią sobie ten model spodni roboczych

 

Spodnie te posiadają wszystkie cechy wymienione wcześniej. Idealnie sprawdzą się w ciężkich warunkach w pracy na dachu.  Dzięki specjalnej podeszwie, buty nie ślizgają się tak na blasze jak standardowe buty.

idealnie pasują do nich te nakolanniki

 

Kolejnym ważnym elementem ubrania roboczego dla dekarza będzie koszulka - najlepiej typu t-shirt. Koszulka musi być wygodna. Nie może krępować naszych ruchów. Musi również dobrze odprowadzać po na zewnątrz i być przewiewna. Dobrym rozwiązaniem na takie dachowe warunki są koszulki wykonane z siatek poliestrowych

Dobrze sprawdzą się również dobrej jakości  koszulki bawełniane, takie jak

To kolejny produkt marki Snickers. Wzmocniona bawełna, kiszenie i lycra w okolicach szyi gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

 

W dni chłodniejsze, lub też wczesnym rankiem warto mieć pod ręką bluzę dresową.

 

Taką bluzę łatwo założymy i ściągniemy dzięki zamkowi błyskawicznemu. Jej dodatkowym atutem jest kaptur.

 

Buty robocze - jako element kompletnego ubrania roboczego gwarantują nam stabilną pozycję na dachu. Jest to jeden z najważniejszych elementów ubrania roboczego dekarza - muszą spełniać szczególne wymagania.  Ich podeszwa musi być przeciwpoślizgowa, buty muszą być wygodne i przewiewne. Firma COFRA - włoski producent wysokiej klasy butów roboczych Cofra, zaprojektował, stworzył buty robocze z myślą o dekarzach:

 

 

Dopełnieniem ubrania roboczego dla dekarza jest kask roboczy. Kask ten, musi być przystosowany do pracy na wysokości. Dobry kask roboczy dla dekarza będzie miał regulację obwodu na śrubę, odpowiednią wentylację i wizjerkę ochronną. Wszystkie te wymagania spełnia  kask CERVA

 

Odpowiednio dobrane ubranie robocze dla dekarza podwyższa jego bezpieczeństwo ale i komfort jego pracy. Warto poświęcić chwilę i dobrać taki strój roboczy - który będzie odpowiedni dla nas i dla naszej pracy.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności