Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Najczęściej wybierane ubrania robocze, Blog sklep bhp

W katalogach z odzieżą roboczą wybór jest ogromny, dla każdego rodzaju pracy możemy znaleźć po kilka różnych propozycji i to u jednego producenta. Każdy z producentów próbuje przekonać nas do swoich produktów czymś innym - ciekawą stylistyką i kolorystyką, jakością wykonania, wytrzymałym przewiewnym materiałem,  funkcjonalnymi dodatkami a nawet wszystkim tym na raz. Dlatego wybór czegoś odpowiedniego potrafi sprawić problemy. Również w naszym sklepie często borykamy się z podobnymi problemami, nie można mieć wszystkiego na stanie magazynowym, dlatego dużo czasu poświęcamy na analizę rynku i wybór jak najbardziej korzystnych dla klienta produktów. Pomimo tego, że co sezon wprowadzamy różne nowości, by nasza oferta była wciąż świeża i atrakcyjna, to są pewne produkty które sprzedają się nie przerwanie od lat. Wynika to z dobrego stosunku ceny do jakości ubrania roboczego, dużej wytrzymałości i wygody użytkowania. Często po prostu niektórzy klienci bardzo polubili niektóre ubrania robocze i nie chcą z nich rezygnować.  Postaram się przedstawić kilka takich bestsellerów które posiadamy w swojej ofercie od lat i które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. ranking ten będę przedstawiał zaczynając od najtańszych produktów.

 

 

Ubranie robocze MASTER

 

Jest to zupełna klasyka, na rynku od wielu lat praktycznie bez zmian. To ubranie robocze składające się z spodni ogrodniczek i bluzy jest jednym z tańszych tego typu rozwiązań. Jest to produkt wybierany najczęściej przez osoby odbywające praktyki, staże, czy też rozpoczynające karierę zawodową. Dużym atutem tej odzieży roboczej jest bardzo duża ilość dostępnych rozmiarów. Dzięki temu możemy w sposób schludny ubrać praktycznie każdego pracownika. To ubranie robocze występuje też w wielu kolorach i dodatkowo możemy je spersonalizować nadrukiem bądź haftem komputerowym.

 

 

Ubranie robocze SARA KING

 

Na rynku BHP występuje wiele wariacji tego typu ubrania roboczego. Różnią się one przede wszystkim jakością wykonania i materiałami użytymi do produkcji. Ubranie robocze SARA KING, pomimo swojej niewysokiej ceny, znajdzie uznanie u oczach większości pracowników. W zależności od potrzeb możemy wybrać bądź spodnie ogrodniczki bądź spodnie do pasa. Ten strój roboczy występuje również w wersji zimowej, co jest niezwykle istotne przy pracach prowadzonych na zewnątrz.

 

Ubranie robocze CERVA STANMORE

Ten strój roboczy jest dostępny na rynku od wielu lat. Jego dużym atutem jest materiał z jakiego został wykonany - 100% bawełny. Naturalny materiał jakim jest bawełna, ma wielu swoich zwolenników. Bardzo dobrze oddycha, odprowadza pot, jest odporny na drobne iskry i trudno go rozerwać. Dodatkowym atutem tego ubrania roboczego jest świetny ponadczasowy design. Ubrania występują w stonowanych barwach, posiadają elementy odblaskowe. Kolejną zaletą jest staranne szycie, które gwarantuje długą eksploatację.

 

Ubranie robocze CERVA DAYBORO

Z dotychczas wymienionych ubrań roboczych, to jest na rynku najkrócej. Pomimo tego, to zdążyło już pozyskać swoich stałych klientów. Za sukcesem stroju roboczego DAYBORO stoi kilka elementów. Przede wszystkim jakość użytych materiałów i szycia, świetny nowoczesny design i wysoka żywotność ubrania roboczego.

 

 

Jeśli mówimy o najchętniej kupowanych ubraniach roboczych, nie możemy nie wspomnieć o odzieży odblaskowej. Bardzo dużo pracowników musi taki strój nosić podczas pracy.  Jednym z najczęściej kupowanych ubrań roboczych ostrzegawczych jest ubranie ostrzegawcze

 

Wszystkie przedstawione ubrania znajdą swoich zadowolonych nabywców. Oczywiście – cena idzie w parze z jakością – ale niektóre – nawet tańsze ubrania robocze  mogą nas niejednokrotnie pozytywnie zaskoczyć.

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności