Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież robocza z nadrukiem /Personalizacja odzieży, Blog sklep bhp

Personalizowanie odzieży roboczej

Odzież robocza  używana jest praktycznie przez każdego pracownika. Czy to w siedzibie naszej firmy czy w pracy w terenie odzież robocza oprócz funkcji ochronnej, może być doskonałym nośnikiem naszej reklamy - wizytówką przedsiębiorstwa.

Spersonalizowana odzież robocza daje nam wiele korzyści. Nie chodzi tu jedynie o nadruk czy znakowanie odzieży jako reklamę. Dzięki unikalnemu ubraniu roboczemu, nasi pracownicy wyróżniają się pośród innych na placach budów czy w innych miejscach.

Jak możemy spersonalizować odzież roboczą?

Oczywiście najprostszym sposobem będzie umieszczanie logo firmowego na poszczególnych elementach naszego stroju roboczego. Nadruki na odzieży - w zależności od rodzaju materiału stosuje się różne techniki znakowania ubrań. Na pewno najbardziej popularną metodą jest nadruk typu FLEX - termozgrzewalna folia, która poprzez zastosowanie specjalnej prasy i wysokiej temperatury wnika w strukturę tkaniny. Jednak nie na każdym ubraniu roboczym możemy zastosować termo transfer. Wszędzie tam gdzie nie możemy stosować wysokiej temperatury zastosowanie znajdzie np. haft komputerowy. To bardzo trwała i efektownie wyglądająca metoda znakowania odzieży roboczej. Najczęściej stosujemy ją na czapkach i polarach. Nie stosujemy jej w przypadku np kurtek soft shell, igła hafciarki dziurawi kurtkę nazywając logo co pozbawia kurtkę swoich właściwości.

 

Prócz oznakowania logiem naszej odzieży roboczej warto zadbać o kilka innych elementów, które wyróżnią naszą ekipę spośród innych. Dobrym sposobem jest wybranie jednego konkretnego wzoru ubrania jako używanego standardu. Wybór odzieży roboczej jest tak szeroki, że bez problemu znajdziemy coś dla siebie. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę ubrań. Firmy często wybierają ubrania robocze w kolorystyce zbliżonej do kolorów firmowych.

Dobrym sposobem na wyróżnienie się w tłumie jest zastosowanie jakiegoś dodatku - czy to czapka baseball z nadrukiem, maseczka czy torba narzędziowa.

Istnieje również możliwość szycia odzieży roboczej pod specjalne zamówienie. Taka usługa ma wiele korzyści. Przede wszystkim taki produkt będzie można w 100% zaprojektować pod własne potrzeby, dodatkowe kieszenie, zamki to żaden problem. również kolorystyka daje duże pole do popisu - możemy dostosować ją pod nasze indywidualne potrzeby.  Taka odzież jest też szyta na miarę - czyli będzie idealnie pasowała do każdego pracownika. Nie będzie problemów z za długimi nogawkami czy krótkimi rękawami. Takie rozwiązanie nie jest jednak pozbawione wad. po pierwsze uszycie odzieży roboczej pod zamówienie trwa, nie da się tego zrobić z dnia na dzień. Kolejną sprawą są ilości ubrań - które muszą być znaczne by szwalnia nam je chciała wyprodukować. Jest także problem z certyfikacją takich ubrań, zazwyczaj certyfikat jest na daną tkaninę, nie zaś gotowy produkt w postaci ubrania roboczego.

Na pewno szybciej i wygodniej będzie nam korzystać z ubrań już gotowych.

jak już wspominałem metod personalizacji odzieży roboczej jest wiele, pozostaje jedynie kwestia wyboru odpowiedniego sposobu - z chęcią z tym pomożemy, zapraszamy do kontaktu.

 

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności