Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Buty robocze zimowe, Blog sklep bhp

Oddychające, wodoodporne, antypoślizgowe i ocieplane - idealne buty zimowe BHP muszą spełniać wiele funkcji jednocześnie. Na szczęście, dzięki bogatej ofercie producentów jesteśmy w stanie zaoferować Wam produkty najwyższej jakości, dzięki którym Wasze stopy będą całkowicie chronione nie tylko przed zagrożeniami w miejscu pracy, ale również niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

 

Jakie buty zimowe ocieplane na budowę?

W tym miejscu warto wspomnieć o normie, która jest punktem odniesienia przy wyborze odpowiedniego roboczego obuwia zimowego. Mowa o klasie bezpieczeństwa S3 zgodnej z normą EN ISO 20345. Buty stworzone zgodnie z normą S3 chronią przed niebezpiecznymi przedmiotami, chronią palce przed uderzeniami i upuszczonymi przedmiotami. Podeszwy są odporne na oleje i benzynę, nie ślizgają się, są wodoszczelne i oddychające. W portfolio produktów sklepu Gvarant znajdziesz trzewiki zimowe ocieplane z normą S3 w różnych modelach i kolorach.

Buty zimowe robocze lekkie

Wygodne trzewiki robocze na zimę powinny być nie tylko ciepłe, ale i lekkie. Trzewiki marki Deltaplus spełniają normę S3 i posiadają wymienną, filcową wkładkę. Oferujemy modele z niższą oraz wyższą cholewką.

Trzewiki Deltaplus - zobacz produkt

Trzewiki zimowe Deltaplus wysokie - zobacz produkt

Buty BHP zimowe

Buty zimowe BHP mają nie tylko ogrzewać, ale również chronić stopę, dlatego dużo modeli wyposażonych zostało w stalową wkładkę zabezpieczającą stopę przed przekłuciem o nacisku 1100N oraz stalowy podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15 kN.

Trzewiki REIS S3 SRC - zobacz produkt

Trzewiki zimowe PROFUS - zobacz produkt

Dla fanów zimowych butów roboczych ocieplanych futerkiem proponujemy trzewiki marki BETA oraz Urgent.

Buty zimowe Beta - zobacz produkt

Przypominamy, że w każdej chwili możesz do nas napisać lub zadzwonić - chętnie pomożemy Ci w doborze idealnego, wodoszczelnego obuwia do pracy zimą.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności