Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Nadruki na odzieży roboczej, Blog sklep bhp

Odzież robocza z logo firmy to coraz popularniejsze rozwiązanie, z którego korzystają nie tylko duże koncerny. Personalizowana odzież dla pracowników na budowie motywowana jest nie tylko względami praktycznymi - w końcu nasz zespół wyróżnia się spośród innych osób pracujących na danym terenie, ale również wizerunkowy. Odzież oznakowana logo firmy dobrze wpływa na jej reputację i pokazuje, że szefowie firmy dbają o wizerunek i promocję marki.

Odzież robocza z logo firmy

Logo marki może znaleźć się na każdym elemencie odzieży roboczej i dzięki temu może być widoczna zawsze, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Najczęściej oznakowanie wprowadza się na koszulkach, bluzach i kurtkach. Coraz częściej logo widnieje również na spodniach roboczych. Istnieje wiele sposobów na oznakowanie odzieży - mogą to być naklejki, jak również haft, choć dziś najprostszym i najczęściej stosowanym sposobem działania jest zwykły nadruk. W ofercie sklepu gvarant.pl znajdą Państwo usługę nadruku typu FLEX. Co kryje się pod tą nazwą? FLEX to nic innego jak termozgrzewalna folia, która dzięki zastosowaniu specjalnej prasy oraz wysokiej temperatury wnika w strukturę tkaniny. Metoda ta zwana również termo transferem jest bardzo szybką, trwałą i efektowną metodą oznakowania odzieży. Warto jednak pamiętać, że nie zastosujemy jej na każdym rodzaju odzieży roboczej, jak czapki i polary. W takich przypadkach polecamy zastosowanie haftu komputerowego, którego z kolei nie wykonamy na kurtkach typu softshell.

Nadruk flex na odzieży roboczej

Nadruk flex to tak naprawdę jednokolorowe folie w wielu odcieniach oraz rodzajach, które przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury. Warto podkreślić, iż nadruk typu flex jest o wiele trwalszą metodą oznakowania odzieży, niż w przypadku zwykłej naprasowanki. Logo umieszczone tą metodą znosi wysokie temperatury nawet do 70ºC oraz wirowanie. Abyśmy mogli na długo cieszyć się oznakowaną odzieżą warto podczas prania stosować się do zasad prania odzieży z nadrukiem.

Odzież robocza z logo firmy

W jaki sposób, oprócz zastosowania logo marki, możemy personalizować odzież roboczą? Wyróżnienie naszej ekipy na budowie to łatwy do przeprowadzenia proces. Wystarczy zdecydować się na ujednolicenie stosowanych kolorów ubrań. Dobrą praktyką jest, aby były to kolory nawiązujące do kolorystyki logo firmy albo jej strony internetowej. Ważne po prostu, aby wszystkie elementy, które mogą promować markę na zewnątrz stosowały tę samą wąską gamę kolorów. Drugim rozwiązaniem na wyróżnienie naszego zespołu w terenie jest postawienie na konkretny wzór ubrania jako standardu - mowa o konkretnej koszulce, bluzie czy kurtce, choć wybór jest tak duży, że każdy z Państwa z pewnością znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie. Inną metodą na wyróżnienie jest zastosowanie dodatku w postaci klasycznej czapki, czapki baseballówki czy torby narzędziowej. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z wydłużonym i bardziej kosztownym procesem przygotowania odzieży od początku do końca pod oczekiwania klienta. Mówimy zatem o dużych zamówieniach, wieloetapowych pracach związanych chociaż z samym projektem i dłuższym czasem oczekiwania na finalny produkt.

Ilość odsłon:
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności