Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Ochrona przed deszczem, Blog sklep bhp

Nareszcie! Po długiej, choć niezbyt mroźnej zimie, przyszła długo wyczekiwana wiosna. 
Wiesz co to znaczy? Oznacza to, że zamiast śniegu w styczniu przyszedł okres częstych majowych opadów deszczu. Zimno pewnie już jest za nami, choć wahania temperatury mimo początku maja są dalej spore. I, niestety, czasami przytrafi się praca, kiedy zaskoczy Cię nagła ulewa.  Wszystko to oznacza, że nadszedł czas, aby zacząć myśleć o profesjonalnej odzieży przeciwdeszczowej. Na szczęście, w naszym sklepie bhp oferujemy duży wybór odzieży ochronnej, i na pewno znajdziemy odzież która zaspokoi Twoje potrzeby.!
 
Zacznijmy od kurtek przeciwdeszczowych. Czy to spokojny wiosenna bryza, czy gwałtowna ulew podczas burzy, zadanie kurtki przeciwdeszczowej jest jedno - ma Cię chronić przed wodą - dosłownie! Sam fason czy kolor nie jest bez znaczenia, kurtka, czy też płaaszcz powinny być długie aby chronić jak największy obszar ciała. Kolor powinien być jaskrawy np żółty, jest znacznie lepiej widoczny niż np. szary, co sprawia, iż jesteś bardziej widoczny - a to duży atut Twojego bezpieczeństwa. 
Zobacz kurtki przeciwdeszczowe w naszym sklepie 
 
Kolejny ważny element to spodnie - są one ważne, zwłaszcza w czasie deszczu! Mamy duży wybór spodni przeciwdeszczowych. Poliuretanowych dzianina pozwala w dużym zakresie rozciągania, elastyczna regulacja talii z regulowanym ściągaczem pozwala kontrolować dopasowanie spodni. Otwory przelotowe pozwalają na wygodny dostęp do kieszeni. Tego rodzaju spodnie są oczywiście w 100% wodoodporne.
 
Jeśli potrzebujesz jeszcze większej ochrony, lub jesteś wystawiany na działanie złych warunków atmosferycznych przez dłuższy okres czasu. Dobrym rozwiązaniem, będzie kombinezon wodoodporny
Jest to strój jedno lub dwuczęściowy, polecamy popularny zielony kombinezon wykonany z PVC. Produkt może być stosowany w kanałach ściekowych itp. gdzie praca wymaga brodzenia w wodzie przy dużej wilgotności powietrza. Szwy uszczelnione są poprzez zgrzanie ich prądem o wysokiej częstotliwości.
 
Znajdziesz u nas to czego potrzebujesz - może po prostu potrzebujesz zapewnić sobie suche ubrania robocze. Cóż, mamy duży wybór peleryn przeciwdeszczowych do wyboru! Wykoane są w 100% z poliestru, są również odporne na pleśń. Są elastyczny, dzięki czemu nie ogranicza ruchów i zapewniają dużą swobodę oraz wygodę podczas użytkowania. Wewnętrzna kieszeń na zamek błyskawiczny pozwala nosić swoje rzeczy, i zapewnić im suche schronienie. 
Ilość odsłon:
zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności