Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Drogi oddechowe Blog

Obecnie w całej Polsce organizowane są – często spontanicznie i oddolnie – akcje szycia maseczek dla szpitali i ogólnie dla całej służby zdrowia.
W budownictwie i przemyśle maskę wybieramy w zależności od możliwych najgorszych stężeń szkodliwego pyłu jaki może wystąpić na danym stanowisku pracy.
Astma zawodowa rozwija się pod wpływem narażenia na szkodliwy czynnik w miejscu pracy. Niektóre zawody wiążą się z narażeniem na czynniki, które u podatnych osób mogą prowadzić do rozwoju astmy.
Podczas dokonywania wyboru właściwego zabezpieczenia dróg oddechowych od środowiska, w którym ma być wykonywana praca.
Sprzęt ochrony osobistej chroniący drogi oddechowe przed substancjami chemicznymi i pyłami zaklasyfikowany jest do ochron, które muszą posiadać kategorię III, czyli do kategorii ochrony przed najwyższym ryzykiem utraty zdrowia.
Ochrona dróg oddechowych - podstawy. Podstawowe informacje o doborze środków ochrony dróg oddechowych.
By sprzęt ochrony dróg oddechowych był skuteczny, należy go odpowiednio dobrać mając na uwadze warunki i czynniki występujące w środowisku pracy. Jak prawidłowo dobrać sprzęt?
Odpowiednio dobrana półmaska filtrująca zapewnia pracownikowi wydajną i bezpieczną pracę. Opisując każdą półmaskę bierzemy pod uwagę jej następujące cechy:
Od kilkunastu lat w Polsce prowadzone są prace polegające na usuwaniu wyrobów zawierających azbest.
Tagi: azbest
 
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności