Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Drogi oddechowe Blog

Ochrona dróg oddechowych jest szczególnie ważna w przemyśle, gdzie pracownicy są narażeni na szkodliwe substancje, pyły i dymy. W przypadku braku odpowiedniej ochrony dróg oddechowych, ekspozycja na te substancje może prowadzić do poważnych chorób...
Jeszcze do niedawna maski antysmogowe były niszowym produktem. Dziś, wraz ze wzrostem zanieczyszczenia powietrza oraz świadomości ludzi na temat zagrożeń z nim związanych, maski na dobre weszły do codziennego użytku.
Dobór odpowiedniej maski lakierniczej może dziś przyprawić o zawrót głowy. Mnogość ofert sprawia, że dobrej jakości maskę do lakierowania możemy kupić w kilka minut zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym i nie będą to zmarnowane pieniądze.
Obecnie w całej Polsce organizowane są – często spontanicznie i oddolnie – akcje szycia maseczek dla szpitali i ogólnie dla całej służby zdrowia.
W budownictwie i przemyśle maskę wybieramy w zależności od możliwych najgorszych stężeń szkodliwego pyłu jaki może wystąpić na danym stanowisku pracy.
Astma zawodowa rozwija się pod wpływem narażenia na szkodliwy czynnik w miejscu pracy. Niektóre zawody wiążą się z narażeniem na czynniki, które u podatnych osób mogą prowadzić do rozwoju astmy.
Podczas dokonywania wyboru właściwego zabezpieczenia dróg oddechowych od środowiska, w którym ma być wykonywana praca.
Sprzęt ochrony osobistej chroniący drogi oddechowe przed substancjami chemicznymi i pyłami zaklasyfikowany jest do ochron, które muszą posiadać kategorię III, czyli do kategorii ochrony przed najwyższym ryzykiem utraty zdrowia.
Ochrona dróg oddechowych - podstawy. Podstawowe informacje o doborze środków ochrony dróg oddechowych.
By sprzęt ochrony dróg oddechowych był skuteczny, należy go odpowiednio dobrać mając na uwadze warunki i czynniki występujące w środowisku pracy. Jak prawidłowo dobrać sprzęt?
1  2  »  
 

Akceptujemy płatności