Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Higiena i czystość Blog

Rząd podczas walki z epidemią COVID-19 wprowadza nowe zasady dotyczące spotkań ludzi, sposobu ich przemieszczania
Pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku.
Podczas wszelkiego rodzaju prac w wielu branżach nasze ręce często ulegają zabrudzeniu. Ręce często brudzimy różnymi rodzajami smarów, rozpuszczalników czy farb.
Wydatek energetyczny jest podstawowym parametrem określającym ilość energii wydatkowanej przez człowieka podczas wykonywania pracy dynamicznej.
Czym czyścić powierzchnie granitowe a czym gres ? Zajrzyj i przeczytaj nasze porady...
Szeroka gama oferowanej chemii do mycia i sprzątania znacznie różni się nie tylko ceną, jakością, ale także stosunkiem ceny do jakości. Coraz częściej produkty w atrakcyjnych cenach cechuje jakość oraz wydajność, co jest ważną cechą chemii profesjonalnej
W przypadku pomieszczeń sanitarnych należy wziąć pod uwagę kilka rodzajów zabrudzeń, które wstępują w tych pomieszczeniach.
Czyściwo zarówno pod kątem składu jak i samego wykonania (struktura, gramatura, powierzchnia) jest stworzone tak by jak najlepiej radzić sobie z usuwaniem i wchłanianiem jak największej ilości zabrudzeń
Do środków umożliwiających zapewnienie czystości, a zatem i bezpieczeństwa pracowników w miejscu pracy, należą wszelkie środki umożliwiające usuwanie zanieczyszczeń stałych oraz ciekłych, mogących pojawić się w miejscu wykonywanej pracy.
Nasze dłonie są najbardziej narażone na kontakt z brudem – od kurzu poprzez oleje smary na detergentach kończąc. W skutek pracy stają się one szorstkie, przesuszone, przemarznięte.
1  2  »  
 

Akceptujemy płatności