Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Inne Blog

Jak chronić się przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą w sezonie letnim? Jak dobrać odzież do pracy aby była bezpieczna i wygodna? O tym wszystkim w artykule poniżej.
Najczęściej wykorzystywane SOI w różnych branżach.
Ryzyko oparzeń czy urazów to nie jedyne zagrożenia, jakie czekają na pracowników budowlanych, dlatego odpowiednie obuwie ochronne to obowiązkowy element wyposażenia tej grupy zawodowej.
Faktem jest, że zapewnienie odzieży roboczej, która chroni przed szkodliwymi czynnikami w miejscu pracy jest obowiązkiem pracodawcy. W tej kwestii mamy jasno określone stanowisko, które wynika z art. 237 Kodeksu Pracy.
Nadzorem i kontrolą Państwowej Inspekcji Pracy objęci są wszyscy pracodawcy, bez względu na ich status prawny (osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne, jeżeli zatrudniają pracowników)...
Najskuteczniejszym sposobem zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy jest właściwe zarządzanie bezpieczeństwem pracy.
rzez prace szczególnie niebezpieczne rozumie się prace określone w ogólnych przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy6 oraz prace określone jako szczególnie niebezpieczne w innych przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy ...
Każdy pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Określane są one przede wszystkim za sprawą przepisów Kodeksu Pracy, a także art. 66 ust 1 Konstytucji Rzeczpospolitej
W Polsce obowiązuje szereg praw dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy - są one ściśle określone w rozporządzeniu ministra i opisane w Kodeksie BHP.
Nowa odmiana mocno zakaźnego wirusa grypy (SARS-CoV-2) rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie. Ta mutacja wirusa grypy powoduje chorobę COVID-19.
1  2  3  »  
 
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności