Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Inne Blog

Faktem jest, że zapewnienie odzieży roboczej, która chroni przed szkodliwymi czynnikami w miejscu pracy jest obowiązkiem pracodawcy. W tej kwestii mamy jasno określone stanowisko, które wynika z art. 237 Kodeksu Pracy.
Nadzorem i kontrolą Państwowej Inspekcji Pracy objęci są wszyscy pracodawcy, bez względu na ich status prawny (osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej oraz osoby fizyczne, jeżeli zatrudniają pracowników)...
Najskuteczniejszym sposobem zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy jest właściwe zarządzanie bezpieczeństwem pracy.
rzez prace szczególnie niebezpieczne rozumie się prace określone w ogólnych przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy6 oraz prace określone jako szczególnie niebezpieczne w innych przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy ...
Każdy pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Określane są one przede wszystkim za sprawą przepisów Kodeksu Pracy, a także art. 66 ust 1 Konstytucji Rzeczpospolitej
W Polsce obowiązuje szereg praw dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy - są one ściśle określone w rozporządzeniu ministra i opisane w Kodeksie BHP.
Nowa odmiana mocno zakaźnego wirusa grypy (SARS-CoV-2) rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie. Ta mutacja wirusa grypy powoduje chorobę COVID-19.
Pracownik wykonując swoje obowiązki pracownicze wobec pracodawcy korzysta z powierzonych mu narzędzi, sprzętów. Jednym z obowiązków pracownika jest dbałość o powierzony sprzęt który jest własnością firmy.
Każdy pracownik musi używać odpowiednich środków ochrony indywidualnej. Są one oczywiście różne w zależności od rodzaju pracy jaką wykonuje i od oceny ryzyka zawodowego na danym stanowisku.
Skutkiem narażenia człowieka na długotrwałe oddziaływanie wibracji o różnych częstotliwościach jest zapadnięcie na chorobę zawodową jaką jest zespół wibracyjny.
1  2  »  
 
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności