Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

KURTKI Blog

Choć temperatury za oknem na to nie wskazują, wiosna za pasem, a to oznacza konieczność wyboru wiosennej kurtki roboczej, która nie tylko zapewni komfortową pracę, ale również uchroni nas przed kapryśnymi warunkami pogodowymi.
Idealnie skrojona, wysokiej jakości, trwała na lata - taka właśnie jest odzież robocza polskiej marki Sara. W Gvarant BHP stawiamy na sprawdzone, solidne marki, w naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć produktów od tego rodzimego producenta.
Nieubłaganie zbliża się zima, a wraz z nią konieczność zakupu cieplejszych ubrań na budowę, które zapewnią komfortową pracę pomimo niskich temperatur.
Niesprzyjające warunki pogodowe są w stanie skutecznie pokrzyżować plany - również pracownikom, którzy muszą wykonywać swoje obowiązki na budowie pomimo fatalnej aury. Dzięki bogatej ofercie kurtek typu softshell możesz jednak pracować niezależnie od ...
Pracownik wyposażony w odpowiednią odzież jest w stanie wykonywać lepiej swoje obowiązki nawet pomimo niesprzyjających warunków pogodowych. Ocieplane kurtki robocze, kamizelki ocieplane, polary czy bielizna termoaktywna to klucz do komfortu pracownika...
Praca w warunkach zimowych na zewnątrz wymaga odpowiedniego ubrania. Podstawą takiego ubrania jest dobra, ciepła kurtka zimowa.
 

Akceptujemy płatności