Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Ochrona oczu Blog

Dziś skupimy się na jednym z najważniejszych elementów osobistego sprzętu ochronnego - okularach ochronnych.
Okulary ochronne są jednym z podstawowych elementów sprzętu ochrony indywidualnej stosowanych w pracy. Ich stosowanie jest niezwykle ważne w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i ochrony ich oczu przed szkodliwymi czynnikami.
Okulary ochronne to bardzo ważny element naszego stroju roboczego. Chronią przed uszkodzeniem jeden z naszych podstawowych zmysłów - wzrok. Należy bezwzględnie przeszczekać nakazów ich stosowania.
Okulary i gogle ochronne to jeden z podstawowych środków ochrony indywidualnej, chroniący jeden z naszych podstawowych zmysłów - wzrok.
Lasery zaczęły być szeroko wykorzystywane w medycynie oraz przemyśle właściwie od momentu ich pojawienia się. Było to spowodowane możliwościami, jakie daje duże skupienie energii w bardzo małym obszarze.
Normy definiują szereg parametrów określających możliwość zastosowania filtrów i oprawek.
Jakie są główne zadania środków ochronnych.
Ze względu na rodzaj ochrony oczu i twarzy z jakim może spotkać się użytkownik, przedstawiamy podział środków ochrony oczu i twarzy
Pracownik zwrócił się z prośbą o wydanie skierowania na przeprowadzenie wcześniejszych badań profilaktycznych, gdyż w jego odczuciu pogorszył mu się wzrok. Lekarz stwierdził pogorszenie widzenia w stopniu uzasadniającym zmianę szkieł korekcyjnych.
Tagi: ochrona oczu
Dane GUS za rok 2012 mówią, że aż 53 % pracowników pracowało w narażeniu na hałas. W odniesieniu do wszytskich czynników szkodliwych i uciążliwych hałas od lat stanowi jedno z dominujacych zagrożeń, które występują w środowisku pracy
 

Akceptujemy płatności