Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze Blog

Pielęgnacja, Sadzenie i Ochrona RoślinMaj to ożywczy miesiąc w ogrodzie, pełen nowych zielonych pędów, intensywnych barw i ożywienia przyrody. To czas, kiedy każdy ogrodnik musi się zmierzyć z wieloma pracami, by zapewnić roślinom optymalne warunki
Jakie rękawice wybrać, aby były jednocześnie wygodne i bezpieczne podczas pracy na budowie? Sprawdź!
Praca w zakładzie wulkanizacyjnym wymaga stosowania dobrych jakościowo, wytrzymałych, a jednocześnie komfortowych rękawic. Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru rękawic dla wulkanizatorów i jakie modele w naszej oferty polecamy dla tej grupy?
Odpowiednio dobrane środki ochrony indywidualnej to bardzo ważna kwestia w pracy spawacza – od tego zależy nasze bezpieczeństwo.
W każdym wykonywanym zawodzie ważne jest zachowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, jednak w przypadku niektórych zawodów konieczne jest stosowanie również odzieży ochronnej, aby zminimalizować ryzyko zawodowe.
Praca w niskich temperaturach - na zewnątrz zimą, czy też w chłodniach czy mroźniach to duże obciążenie dla naszego organizmu. Nasze ciało gdy nie jest odpowiednio zabezpieczone bardzo szybko traci ciepło, szczególnie przez kończyny i głowę.
Kozia skóra jest wyjątkowo miękka, elastyczna a jednocześnie charakteryzuje się dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne. Nie ma ona dobrych właściwości cieplnych - nie izoluje od gorąca czy zimna. Jej grubość to około 0,7-0,8mm
Dla mechanika jego ręce to źródło zarobków, dlatego tak ważne jest by o nie odpowiednio dbać. Smary, benzyna, rozpuszczalniki działają bardzo drażniąco na skórę. Inną sprawą są obrażenia od uszkodzeń mechanicznych.
Skóra jako naturalny materiał idealnie nadaje się na rękawice robocze. Skóra jest bardzo wytrzymała, odporna na przetarcia, wysoką temperaturę.
Większość oferty rękawic roboczych, to standardowe produkty do pracy na co dzień. Różnią się wprawdzie swoimi właściwościami, ale stosowane są w zwykłych pracach montażowych, budowlanych czy ogrodniczych.
1  2  3  »  
 

Akceptujemy płatności