Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Apteczki i sprzęt PPOŻ Blog

W pracy dochodzi do wypadków. Nawet przestrzegając przepisów BHP i będąc ostrożnym wypadek może się przytrafić, niejednokrotnie nie mamy na to wpływu.
Odpowiednie zabezpieczenie miejsca pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Ma to na celu nie tylko ochronę mienia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich zatrudnionych pracowników.
Czym jest apteczka i jaki jest obowiązek pracodawcy względem apteczek? Istnieje wymóg posiadania apteczek pierwszej pomocy w miejscu zatrudnienia.
Mając na względzie podział technicznych środków zabezpieczenia ppoż. na urządzenia, sprzęt, instalacje czy rozwiązania budowlane zapobiegające powstawaniu i rozprzestrzenianiu się pożarów, nie zawsze można dokonać ich dokładnego rozróżnienia.
Charakterystyka i parametry gaśnic w przystępny sposób.
Tagi: gaśnice
W skład ogólnej konstrukcji gaśnic wchodzą: zbiornik cylindryczny na środek gaśniczy, głowica, w której znajduje się zawór dźwigniowy (typ Z z przebijakiem) wraz z dyszą wylotową
Tagi: gaśnice
Prawidłowym rozróżnieniem gaśnic jest podział na podstawie zastosowanego środka gaśniczego oraz przeznaczenia.
Tagi: gaśnice
Podstawowym i podręcznym wyposażeniem przeciwpożarowym są gaśnice.
Tagi: gaśnice
Przedstawiamy przegląd nor dotyczący Gaśnic.
Zakład pracy powinien być wyposażony w sprawnie funkcjonujący system pierwszej pomocy w razie wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy.
1  2  »  
 

Akceptujemy płatności