Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Apteczki i sprzęt PPOŻ Blog

Odpowiednie zabezpieczenie miejsca pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Ma to na celu nie tylko ochronę mienia, ale przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich zatrudnionych pracowników.
Czym jest apteczka i jaki jest obowiązek pracodawcy względem apteczek? Istnieje wymóg posiadania apteczek pierwszej pomocy w miejscu zatrudnienia.
Mając na względzie podział technicznych środków zabezpieczenia ppoż. na urządzenia, sprzęt, instalacje czy rozwiązania budowlane zapobiegające powstawaniu i rozprzestrzenianiu się pożarów, nie zawsze można dokonać ich dokładnego rozróżnienia.
Charakterystyka i parametry gaśnic w przystępny sposób.
Tagi: gaśnice
W skład ogólnej konstrukcji gaśnic wchodzą: zbiornik cylindryczny na środek gaśniczy, głowica, w której znajduje się zawór dźwigniowy (typ Z z przebijakiem) wraz z dyszą wylotową
Tagi: gaśnice
Prawidłowym rozróżnieniem gaśnic jest podział na podstawie zastosowanego środka gaśniczego oraz przeznaczenia.
Tagi: gaśnice
Podstawowym i podręcznym wyposażeniem przeciwpożarowym są gaśnice.
Tagi: gaśnice
Przedstawiamy przegląd nor dotyczący Gaśnic.
Zakład pracy powinien być wyposażony w sprawnie funkcjonujący system pierwszej pomocy w razie wypadku oraz środki do udzielania pierwszej pomocy.
Główne zastosowanie to wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń - napełnianie zbiorników samochodów gaśniczych - odwadnianie i osuszanie terenów rolnych i leśnych - przepompowywanie cieczy zanieczyszczonych ciałami stałymi
Gvarant BHP

42200496

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności