Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Buty robocze > O3 - JAK O2 + WKŁADKA + URZEŹBIENIE PODESZWY

Buty robocze O3 - JAK O2 + WKŁADKA + URZEŹBIENIE PODESZWY

5.84 / 6
z 223 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Obuwie robocze wykorzystywane jest jako element odzieży ochronnej w środowisku pracy, w którym istnieje zagrożenie uszkodzenia stóp na skutek działania czynników zewnętrznych. Oprócz czynników mechanicznych zagrożeniem mogą być także czynniki: chemiczne, oparzenia, temperatura (odmrożenia, oparzenia). W związku z tym obuwie ochronne robocze powinno odpowiadać na specyficzne warunki panujące w konkretnym środowisku pracy, najlepiej jeśli chronią jednocześnie przed kilkoma rodzajami zagrożeń. Niemniej, buty robocze stanowią jeden z najważniejszych elementów ochrony indywidualnej. Wybierając konkretny ich model, należy zwrócić uwagę nie tylko na stopień ochrony w konkretnych warunkach pracy, ale również indywidualne dopasowanie do własnych potrzeb tak, aby konkretny model zapewniał, jak najwyższy komfort pracy. Większość pracowników spędza w butach cały dzień roboczy, dlatego powinny one gwarantować nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę. 

Buty robocze norma 03

Buty robocze, które spełniają normę 03 wykazują określone właściwości, przez co znajdują zastosowanie w konkretnym środowisku pracy. Te właściwości można określić jako:

  • odporność na przebicie podeszwy,
  • zabudowana pięta,
  • właściwości antyelektrostatyczne,
  • absorpcja energii w obszarze pięty,
  • przepuszczalność i pochłanianie wody.

Wszystkie dostępne w kategorii obuwie robocze 03 modele zostały wyposażone we wkładkę, jak i urzeźbienie podeszwy, co dodatkowo zwiększa komfort korzystania z nich, jak i poziom bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych obowiązków zawodowych. Jednocześnie buty dostępne są w formie trzewików, co oznacza, że ich cholewka sięga powyżej kostki, zapewniając stabilizację.

 

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności