Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona oczu > OCHORNA OCZU SPAWAWLNICZE

Ochrona oczu OCHORNA OCZU SPAWAWLNICZE

5.90 / 6
z 31 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 GOGLE SPAWALNICZE DELTAPLUS TOBA3 T5
43,51 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GOGLE SPAWALNICZE REIS GOG-SPARK ZB...
11,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 OKULARY SPAWALNICZE UVEX UX-OO-WELD
58,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
Nowość
OSŁONA WIZJERA 3M M-967 ZŁOCONA...
760,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
Nowość
PRZYŁBICA SPAWALNICZA PROCERA BOLLE...
696,99 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
 OSŁONA SPAWALNICZA REIS OTW-WELMET B
43,51 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
Nowość
OKULARY PROCERA BOLLE SLAM SHADE 2...
46,49 PLN/szt.
Dostępne 5 dni
 
GOGLE SPAWALNICZE REIS GOG-WELD ZB...
20,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 

Ochrona oczu stanowi nieodzowną część bezpieczeństwa pracy, nie inaczej jest w spawalnictwie. Odpowiednie zabezpieczenie wzroku pozwala na komfortową pracę, unikając jednocześnie niepożądanych sytuacji. Oczy są jednym z narządów których uszkodzenie najczęściej doprowadza do trwałego zaniku sprawności. Dlatego też tak istotne jest aby o nie odpowiednio zadbać. Środki ochrony oczu oraz twarzy to podstawa podczas pracy spawacza. Należyte dbanie o swoje bezpieczeństwo gwarantuje pełnię bezpieczeństwa pracownika.

Oferowane produkty spełniają liczne rygorystyczne normy EN potwierdzające ich skuteczność w przypadku wystąpienia ryzyka utraty zdrowia. Środki ochrony osobistej muszą być pewnymi produktami, które nie będą wzbudzały żadnych wątpliwości dotyczących ich parametrów. Wykorzystanie filtrów ochronnych i technologii przyciemniania wizjera skutecznie chroni wzrok przed promieniowaniem ultrafioletowym, a solidne ramki i osłony stanowią godną polecenia ochronę twarzy. Zastosowanie elektroniki w środkach ochrony oczu pozwala na jeszcze lepszą ochronę oraz poprawę komfortu pracy.

Gvarant ma w swojej ofercie liczne środki ochrony oczu i twarzy. Jeżeli niezbędna jest ergonomia, okulary ochronne będą świetnym wyborem. Jeżeli potencjalnie występujące zagrożenie wymaga ochrony oczu przed opiłkami lub innymi efektami ubocznymi prowadzonych robót, gogle ochronne sprawdzą się w tej roli. Do cięższych prac przystosowane zostały przyłbice spawalnicze, będące idealnym wyborem w przypadku konieczności całościowej ochrony twarz. W ofercie znajdują się również akcesoria do proponowanych środków ochrony oczu i twarzy, pozwalające na dostosowanie wyposażenia do własnych preferencji oraz ewentualną renowację.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności