Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona oczu > PROTEKT

Ochrona oczu PROTEKT

5.88 / 6
z 34 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Nowość
OSŁONA TWARZY PROTEKT S30 DO HEŁMÓW...
45,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
Nowość
OSŁONA TWARZY PROTEKT S10 DO HEŁMÓW...
32,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
OSŁONA TWARZY POLIWĘGLANOWA PROTEKT...
127,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
OSŁONA TWARZY POLIWĘGLANOWA PROTEKT...
71,99 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 
 
OSŁONA TWARZY Z SIATKI DRUCIANEJ...
102,50 PLN/szt.
Dostępne 7 dni
 

Indywidualne środki ochrony osobistej to kluczowy osprzęt, który zapewnia pracownikowi bezpieczeństwo pracy w czasie wykonywanej pracy. Kaski i hełmy, które chronią głowę pracownika przed spadającymi przedmiotami, pozwalają jednocześnie na montaż specjalnych osłon twarzy wykonanych z poliwęglanu lub innych materiałów, które zabezpieczają twarz i oczy przed urazami. Ochrona oczu marki Protekt to wysokiej jakości narzędzie, które zapewniają właściwą ochronę osobistą w specyficznych warunkach pracy. Sprawdzają się między innymi w budownictwie, leśnictwie czy spawalnictwie. 

Osłony twarzy do hełmu od PROTEKT

Dostępne w asortymencie osłony do twarzy Protekt przeznaczone są do mocowania do hełmów. Mają specjalną konstrukcję i budowę, która umożliwiają ich wygodny i prosty montaż, a jednocześnie skuteczną ochronę. W kategorii ochrona oczu protekt dostępne są następujące rodzaje produktów:

  • siatkowe osłony twarzy - produkowane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia polipropylenu i stali nierdzewnej. Dzięki temu siatka pozwala skutecznie zabezpieczać twarz przed cząstkami o niskiej energii, w tym między innymi odpryskami gałęzi i drobnych kamieni, które mogą powstawać podczas prac arborystycznych,
  • osłony twarzy z poliwęglanu - solidna i wytrzymała osłona w formie poliwęglanowej szyby prezentująca 1 klasę optyczną. Wykazuje skuteczne zabezpieczenie przed następującymi czynnikami: cząstki o średniej energii, gorące metale i stopione ciała stałe czy rozbryzgi cieczy.

Wszystkie dostępne w kategorii produkty spełniają aktualne normy bezpieczeństwa i jakości, co potwierdzają certyfikaty, dzięki temu zapewniają wysoki poziom ochrony w środowisku pracy.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności