Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Ochrona słuchu > NAUSZNIKI > COVERGUARD

NAUSZNIKI COVERGUARD

5.82 / 6
z 11 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

W kategorii ochrona słuchu znajdują się produkty wysokiej jakości, które zabezpieczają przed uszkodzeniem narządu słuchu, jak i jego całkowitą utratą. Odpowiednie zabezpieczenie słuchu w środowisku pracy należy do jednego z obowiązków pracodawcy. Choć niemożliwe jest całkowite wyeliminowanie hałasu, a często nawet obniżenie liczby decybeli, to skuteczne przyrządu do ochrony słuchu mogą zmniejszyć dyskomfort przebywania w środowisku, w którym panuje duży hałas. W kategorii ochrona słuchu dostępne są między innymi nauszniki coverguard.

Nauszniki coverquard- charakterystyka

W asortymencie znajduje się szeroki wybór nauszników marki coverguard, dzięki czemu każdy może dopasować odpowiedni ich model do warunków pracy i indywidualnych preferencji, minimalizując ryzyko uszkodzenia słuchu, jak i podnosząc jakość pracy. W ofercie dostępne są ich następujące rodzaje:

  • nahełmowe, czyli nauszniki, które można zamontować bezpośrednio na hełmie, dzięki czemu można w ten sposób zabezpieczyć jednocześnie głowę, jak i uszy,
  • na pałąku. To nauszniki, które zostały połączone specjalnym pałąkiem, który umożliwia ich stabilne utrzymanie na głowie. W ten sposób można wykonywać również inne prace i prowadzić różnego rodzaju inne aktywności,
  • elektroniczne nauszniki, które mają zasilanie na baterię,
  • nauszniki zwykłe/ podstawowe.

Wybierając nauszniki do pracy, należy w pierwszej kolejności określić warunki panujące w wybranym środowisku i na ich podstawie dopasować konkretny model urządzenia. Nauszniki powinny nie tylko skutecznie zabezpieczać słuch przed hałasem, ale również zapewniać komfortowe warunki pracy i pełną swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności.

 

To także Cię zainteresuję
zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności