Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież robocza MCR

5.90 / 6
z 283 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
CZAPECZKA MCR POLIPROPYLEN CZA-D OP....
51,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 

Odzież robocza to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia wszystkich pracowników. Aby zapewniała wysoki poziom bezpieczeństwa, ochrony, jak i komfortu, powinna jednak spełniać określone warunki uzależnione od specyfiki konkretnego środowiska pracy. W naszym asortymencie odzież robocza pochodzi od różnych producentów. Jednym z nich jest MCR.

Odzież robocza MCR

MCR Safety lider w dziedzinie środków ochrony osobistej (PPE) z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w branży, który specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej i akcesoriów bhp. Firma składa się z trzech segmentów, z których każdy odpowiada za produkcję innego rodzaju odzieży roboczej:

  • crews Glasses. To oferta okularów ochronnych przeznaczona dla najbardziej wymagających. Stylowe okulary ochronne gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także wysoki komfort użytkowania  podczas wykonywania pracy. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, różnią się także ramkami i soczewkami,
  • Memphis Glove. To oferta ochrony rąk, która obejmuje rękawice robocze zabezpieczające przy takimi zagrożeniami jak: cięcie, ścieranie, przebicie, rozdarcie, ciepło lub zimno. Firma bazuje na najnowszych technologiach, aby dostarczyć najbezpieczniejsze rozwiązania i zrealizować liczne potrzeby w zakresie ochrony dłoni,
  • River City Garment. To linia odzieży MCR Safety, która dostarcza wysokiej jakości produktów do ochrony całego ciała. W tej kategorii oprócz specjalistycznych elementów odzieży ochronnej znajdują się również jednorazowe czepki ochronne, które stosowane są w wielu branżach przemysłowych, spożywczych czy medycznych.

Wszystkie dostępne produkty spełniają obowiązujące normy jakości.

 

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności