Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Odzież robocza MSA

5.90 / 6
z 283 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

MSA - 100 lat niezrównanej jakości i ciągłych innowacji! Od ponad 100 lat amerykańska firma MSA jest wiodącym producentem wysokiej jakości środków ochrony osobistej: głowy, słuchu, ochrony przed upadkiem z wysokości dla różnych branż. Ciągłe prace nad udoskonalaniem swoich produktów pozwoliły firmie zająć bardzo wysoką pozycję na rynku. MSA tworzą prawdziwe bestsellery, które nie mają sobie równych na rynku środków ochrony osobistej.

Firma zajmuje się od wielu lat produkcją środków ochrony indywidualnej dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach. Oferta firmy obejmuje analizatory gazu, respiratory, Maski ochronne,aparaty oddechowe (specjalnie dla strażaków), Kamery termowizyjne, kaski ogniotrwałe, kamizelki kuloodporne, wojskowe urządzenia komunikacyjne, a także szeroki wybór środków ochrony głowy, ubezpieczenia od upadków i innych produktów dla klientów, którzy amatorsko pracują w bardziej wymagających warunkach. Najczęściej produkty firmy są wykorzystywane w budownictwie, wojsku, walce z ogniem, przemyśle chemicznym, naftowym i gazowym oraz w przemyśle. MSA Safety ma swoją główną siedzibę na przedmieściach Pittsburgha — Cranberry. Firma została założona w 1914 przez Thomasa Edisona.

Głównym hasłem firmy MSA od ponad 100 lat jest: "spraw, aby każda osoba na świecie mogła pracować w bezpiecznych warunkach". Firma MSA zapewnia ochronę pracowników w ponad 140 krajach, oferując obszerną listę międzynarodowych certyfikatów z uznanych centrów certyfikacyjnych i laboratoriów badawczych. To świadczy zdecydowanie o ich pozycji na rynku i ogromnym zaufaniu wśród użytkowników. Lata wypracowanych standardów i procedur sprawiają, że MSA to jeden z liderów na rynku środków ochrony. 

 

 

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności