Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Odzież robocza > NIROFLEX

Odzież robocza NIROFLEX

5.90 / 6
z 281 opinii

Firma NIROFLEX Premium Protection istnieje od 1920 roku. Przedsiębiorstwo powstało w niemieckim mieście Mühlacker, stawia od początku działalności na innowacyjne rozwiązania. W 1968 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze rękawice ochronne wykonane ze spawanej siatki ochronnej. Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie wysokiej jakości odzież ochronnej dla pracowników, dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Marka NIROFLEX jest wiodącym światowym producentem produktów bezpieczeństwa dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwa stale wprowadza nowe produkty, dla maksymalnej ochrony pracowników.

W tej kategorii dostępna jest odzież robocza NIROFLEX wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczona do operacji cięcia, kiedy noże są skierowanie w kierunku ciała. Fartuch ochronny przedni niroflex 2000 FNIROX zapewnia ochronę przez urazami, ranami ciętymi i kutymi. Dedykowany jest dla branży spożywczej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i pokrewnych branży. Fartuch nadaje się do pracy w systemie HACCP, jest bezpieczny dl żywności. Ta odzież ochronna spełnia wymagania stawiane normie EN13998.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Solidna odzież robocza marki NIROFLEX w dobrej cenie

Odzież robocza NIROFLEX to gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków służbowych. Fartuch ze stali to rozwiązania polecane dla masarzy i rzeźników, ponieważ chroni przed ostrymi narzędziami, które są groźne dla zdrowia a nawet życia. Dostępna w naszym sklepie Odzież robocza NIROFLEX zapewnia pełną swobodę ruchów, przez co nie utrudnia wykonywania codziennych zadań. Wybierając wysokiej jakości odzież ochronną firma spełnia wymogi BHP.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności