Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Odzież robocza > POLSTAR

Odzież robocza POLSTAR

5.90 / 6
z 290 opinii

W hurtowni Gvarant BHP znajdziesz trwałą odzież robocza POLSTAR. W ofercie tego producenta można znaleźć: bluzy, bieliznę, czapki, fartuchy, kamizelki, kombinezony, koszulki, kurtki, spodnie, skarpetki, odzież ochronną. W zależności od potrzeb w tej kategorii znajdziesz ubrania dopasowane do pracy w różnym środowisku. Przedstawiona odzież jest nie tylko komfortowa, ale również prezentuje się bardzo estetycznie. Zapraszamy do zakupów oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Odzież robocza POLSTAR do zadań specjalnych 

Do pracy na zewnątrz w miesiącach jesienno-zimowych sprawdzą się kurtki ocieplane. Zapewniają one skuteczną ochronę przed chłodem, oraz nie utrudnią swobodnych ruchów. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się spodnie robocze, która sprawdzą się do pracy magazynierów, mechaników, moneterów, rolników i wielu innych zawodów. Zapewniają skuteczną ochronę przed zabrudzeń i zranieniem. Odzież robocza POLSTAR spełnia wszelkie normy bhp, przez co  świetnie chroni przed niebezpiecznymi czynnikami  i wygląda schludnie. Kolejną propozycją firmy POLSTAR są praktyczne i funkcjonalne kurtki ochronne. Sprawdzą się o każdej porze roku.

Polstar odzież

Odzież robocza POLSTAR dostępna jest w wielu modelach, rozmiarach i kolorach. Ubrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów, która są odporne na zniszczenia i przyjazne dla skóry. W asortymencie tej firmy znaleźć można również odzież ostrzegawczą, która sprawdzi się do pracy w warunkach ograniczonej widoczności.  W tej kategorii produkty, dostępna jest odzież robocza przeznaczona do pracy w warunkach o każdej porze roku. Ubrania robocze to nie tylko ochrona pracowników, ale również wizytówka każdego przedsiębiorstwa.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności