Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Odzież robocza > SPODNIE > KWASOODPORNE

SPODNIE KWASOODPORNE

5.90 / 6
z 280 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
SPODNIE SZWED SARA SPECIAL GROM 3 w 1...
272,49 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spodnie kwasoodporne to element odzieży ochronnej, który wykazuje odporność na działanie środków chemicznych. Odpowiednia konstrukcja, jak i zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że odzież gwarantuje wyjątkowe zabezpieczenie przed ciekłymi środkami chemicznymi. Ich jakość potwierdzają odpowiednie normy EN. Spodnie dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak i typu ogrodniczki, które dodatkowo zwiększają powierzchnię ochrony ciała przed szkodliwymi chemikaliami.

 

Spodnie kwasoodporne - jakość i skuteczna ochrona

Ze względu na swoje specyficzne właściwości spodnie kwasoodporne sprawdzają się przede wszystkim wśród osób, które na co dzień pracują z różnego rodzaju kwasami. Solidny materiał, wysoka precyzja wykonania, jak i odpowiedni skład tworzyw sprawiają, że spodnie zapewniają optymalny poziom ochrony nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu tkaniny z działaniem kwasu. Dodatkowo odzież może być wyposażona w taśmę odblaskową, która poprawia widoczność pracownika. Wygodę użytkowania zwiększają kieszenie znajdujące się w różnych częściach spodni. W ten sposób zapewniają nie tylko skuteczną ochronę w czasie wykonywanych obowiązków, ale również komfort i wygodę.

Spodnie kwasoodporne - wygoda i estetyka

Poza tym, że spodnie kwasoodporne spełniają określone normy jakości powinny też cechować się estetycznym wyglądem i dopasowaniem do sylwetki, co wpływa na komfort ich użytkownika. Spodnie dostępne są najczęściej w uniwersalnych kolorach lub ze zwiększającymi poziom bezpieczeństwa elementami odblaskowymi. Często są to również spodnie o właściwościach elektrostatycznych czy trudnopalnych, co zwiększa ich funkcjonalność.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności