Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

SPODNIE PROS

5.90 / 6
z 280 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 

Produkt niedostępny

 SPODNIE SZWED WODOCHRONNE PROS 004
 
 
 

Produkt niedostępny

 SPODNIE SZWED WODOCHRONNE PROS 006
 

Produkt niedostępny

 SPODNIE SZWED WODOCHRONNE PROS 001
 

Produkt niedostępny

 SPODNIE PAS WODOCHRONNE PROS 112
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W sklepie bhp gvarant znajdziesz szeroki wybór odzieży roboczej, wśród niej SPODNIE PROS. Oferowane ubrania spełnią oczekiwania wymagających klientów. Spełniają one wszelkie normy europejskie PN-EN 340 oraz PN-EN 343. Dedykowane są do pracy w trudnych warunkach pogodowych.  W sprzedaży można znaleźć spodnie robocze z gumką w pasie, dzięki temu doskonale dopasowują się do sylwetki. Dostępne są również modele z szelkami z elastycznej gumy. Praktycznym rozwiązaniem są regulowane nogawki za pomocą nap.

Spodnie robocze PROS  połączenie funkcjonalności i ochrony 

Wszystkie SPODNIE PROS wyposażone zostały w praktyczne kieszenie, które pomieszczą potrzebne narzędzie do pracy. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą spodnie wykonane z lekkiego i elastycznego materiału AquaProof. Jest to doskonały wybór na osób pracujących na zewnątrz w okresie jesienno-zimowym. Kolejną propozycją odzież marki PROS są spodnie robocze ostrzegawcze z pasami odblaskowymi. Takie ubranie zapewnia ochronę pracowników w warunkach ograniczonej widoczności np. podczas wykonywania prac drogowych. 

Nowoczesne i trwałe spodnie do pracy w wymagających warunkach 

Profesjonalne spodnie robocze uszyte zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia i przetarcia. Ergonomiczny fason i przemyślana konstrukcja zaprezentowanych spodni, powodują że sprawdzą się do pracy w wielu branżach. Odzież dostarczana jest firmę PROS gwarantuje komfortowe użytkowanie przez cały dzień. Spodnie robocze PROS mają wiele zalet są przede wszystkim wygodne i zapewniają optymalną ochronę w środowisku pracy. Hurtowanie bhp oferuje wysokiej jakości spodnie do pracy oraz atrakcyjne ceny.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności