Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> Panoply
Od 30 lat firma DELTA PLUS będąca właścicielem marki PANOPLY potwierdza, że jest jednym z liderów w produkcji i dystrybucji na skalę światową Środków Ochrony Indywidualnej. Pozycję lidera DELTA PLUS osiągnęła dzięki swojemu doświadczeniu, swoim umiejętnościom i swojej ofercie Środków Ochrony Indywidualnej dostępnych na całym świecie.

Panoply

Od samego początku marka PANOPLY kojarzy się z jakością, komfortem, techniką, ergonomią i designem. Produkty marki PANOPLY możemy podzielić na kilka podstawowych grup przedstawionych poniżej:

Odzież robocza Panoply

Odzież Techniczna : Gama odzieży o wysokich parametrach, do ochrony przed zimnem i przed złymi warunkami pogodowymi.
Odzież robocza MACH : Kurtki, spodnie, kombinezony, kamizelki, bermudy ... uszyte z materiałów o specjalnych własnościach.
Odzież o wysokiej jakości technicznej : Gama odzieży o wysokich własnościach technicznych, odpornych na różnorakie zagrożenia : odzież odporna na działanie kwasów i kontakt z ogniem, na kontakt z gorącym podłożem i na rozpryski, odporna na zimno, przeznaczona dla leśników, drwali itd ...
Odzież dla spawaczy i o specjalnym przeznaczeniu : Spodnie i kurtki dla spawaczy ..., ekrany ochronne, nagolenniki ...
Obuwie i boty bezpieczne : Obuwie z gamy BASIC LINE, OUTDOOR, boty bezpieczne, do użytkowania w branży spożywczej.
Oferujemy szeroki asortyment zróżnicowanych cenowo butów Panoply, które przeznaczone są do rozmaitych warunków użytkowania. Wykonane z trwałego oraz odpornego na przemakanie tworzywa, doskonale sprawdzają się w codziennym zastosowaniu. Dostępne w rozmaitych odcieniach kolorystycznych i szerokim wachlarzu rozmiarów. Większość modeli została odpowiednio zabezpieczona antyelektrostatycznie. Odporne na działanie substancji chemicznych idealnie spełniają obowiązujące wymogi BHP. Bardzo elastyczne oraz stosownie wyprofilowane nie utrudniają swobody poruszania się. Lekkie konstrukcyjnie oraz antypoślizgowe zapewniają komfort przemieszczania się. Niepodatne na odkształcenia i zgniecenia. Dostępne modele z kolekcji damskich oraz męskich.

Akceptujemy płatności