Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant> PROTEKT

PROTEKT

 

Gvarant BHP Sprzęt do pracy na wysokości

Firma PROTEKT to polski producent sprzętu do prac na wysokości, który swoją siedzibę ma w Łodzi. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju podestów, rusztowań, drabin oraz innych urządzeń, które służą do wykonywania prac na wysokościach.

 

Firma PROTEKT działa na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu zdobyła duże doświadczenie w produkcji sprzętu do prac na wysokości. Produkty tej firmy cechują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz bezpieczeństwem użytkowania.

Gvarant BHP Sprzęt do pracy na wysokości

Szelki bezpieczeństwa i nie tylko

W ofercie firmy PROTEKT można znaleźć podesty ruchome i stałe, rusztowania ramowe i modułowe, drabiny aluminiowe oraz wiele innych urządzeń, które spełniają normy bezpieczeństwa. Firma oferuje również usługi serwisowe oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do konkretnych zadań.

 

 

Protekt ochrona przed upadkiem

PROTEKT cieszy się uznaniem wśród klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu jej produkty są sprzedawane w wielu krajach Europy i na świecie. Firma regularnie uczestniczy w targach branżowych i innych wydarzeniach związanych z przemysłem, co pozwala na ciągły rozwój i ulepszanie oferty produktowej.

Kategorie produktów:

Akceptujemy płatności