Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze ANSELL

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
RĘKAWICE ANSELL BI-COLOUR 87-900...
11,99 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niektórzy z nas dość dobrze wiedzą o tym, że rękawice robocze Ansell to głównie te modele wytwarzane do pracy laboratoryjnej i te przeznaczone do pracy z dość niebezpieczną dla zdrowia chemią. Jednym słowem w ich przypadku nie stawia się aż tak bardzo na to tanie wykonawstwo, bo więcej znaczy to spełnianie wysokich norm jakościowych związanych z dość niebezpieczną pracą. Dlatego te konkretne rękawice zaraz po wytworzeniu są badane jakościowo i jeśli spełniają normy producenta to otrzymują odpowiednie oznaczenie. Wiele znaczy też i to, że dość drogie tego typu rękawice raczej nie powinny się zużyć już po pierwszym dniu pracy i zazwyczaj wystarczają na te kilka miesięcy lub na ponad rok w niektórych przypadkach.

Podejście do produkcji.

Rękawice robocze Ansell wytwarza się z granulatów tworzyw, które trafiają do fabryki w sporych workach i co równie ważne wytwarzają je maszyny. Kluczowe znaczenie ma też i to, że po wyprodukowaniu przechodzą one testy jakościowe, czyli egzemplarze posiadające widoczne wady produkcyjne i te w inny sposób nie spełniające norm najzwyczajniej w świecie przetapia się na nowe i doskonalsze, bo jeśli te z defektami produkcyjnymi trafia do sklepów, to rzecz jasna zaszkodzi to znacząco producentowi.

Dystrybucja.

Wiadomo doskonale o tym, że rękawice robocze Ansell zaraz po wyprodukowaniu powinny wyruszyć w drogę do sklepów, czyli nie powinny one zalegać w tym magazynie znajdującym się tuż przy linii produkcyjnej. Mowa tu o tym, że sieć sklepów powinna szybko odebrać takowe i zacząć nimi handlować, ale w tym konkretnym przypadku zapotrzebowanie wygląda inaczej, bo to nie te tanie rękawice dla robotnika budowlanego, które zużywają się w jeden dzień lub w kilka.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności