Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > ANTYPRZECIĘCIOWE

Rękawice robocze ANTYPRZECIĘCIOWE

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
Rozmiar: 7
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD EUROTECHNIQUE...
27,65 PLN/szt.
Było: 34,50 PLN
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 7
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD EUROTECHNIQUE...
16,79 PLN/szt.
Było: 21,00 PLN
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 11
Wyprzedaż
RĘKAWICE SNICKERS 9326...
53,09 PLN/par.
Było: 56,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
Rozmiar: 8
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD EUROTECHNIQUE...
23,23 PLN/szt.
Było: 28,99 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
Nowość
RĘKAWICE COVERGUARD EUROHEAT GREEN...
11,99 PLN/par.
Dostępne 14 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niektórzy z nas doskonale wiedzą o tym, że rękawice robocze antyprzecięciowe to te w których pracuje się z przedmiotami dość ostrymi. Mowa tu o tym, że ze względu na warunki pracy takowe nieustannie ma się w dłoniach i co równie istotne tego typu rękawice nie są tymi najtańszymi. Wykonuje się je ze specjalnych dość odpornych tworzyw lub z tej twardej dzianiny technologicznej. Dlatego nie są one dość elastycznymi i co równie istotne trudno się w takowych wykonuje te precyzyjne prace. Wiele znaczy też i to, że praca w takowych nie jest wybitnie precyzyjną, czyli można sobie pozwolić na pewna niedokładność. Problem tkwi tylko w tym, że takie rękawice są warte znacznie więcej od tych nylonowych powlekanych lateksem, czyli nie mogą się zużyć po kilku dniach pracy.

Produkcja.

Rękawice robocze antyprzecięciowe produkuje się znacznie trudniej od nylonowych powlekanych lateksem i jedne te rękawice ze specjalnej dzianiny technologicznej są warte więcej niż trzydzieści par lateksowych, a wynika to z tego, że proces ich produkcji jest znacznie bardziej zawiłym, oraz z tego, że powinny one wystarczyć na kilka miesięcy wymagającej pracy lub na nieco dłużej.

Kupowanie.

Rękawice robocze antyprzecięciowe można zakupić w sklepie z rękawicami roboczymi, choć w tym najbliższym lokalnym mogą tego typu rękawic nie sprowadzać i to głównie ze względu na brak możliwości sprzedaży. Dlatego też wielu z nas zamawia takie w sieci, bo można je zamówić za pomocą smartfona i to wraz z tymi spodniami roboczymi zaliczanymi do trwalszych. Kupowanie takowe ma sens, bo nie tracimy czasu na dojazd do sporego sklepu tematycznego i co równie ważne nie wydajemy pieniędzy na ten dojazd do większego miasta.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności