Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze CERVA

5.94 / 6
z 66 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rękawice robocze Cerva to rzecz jasna rękawice wykonane z tkanin syntetycznych, powlekane tworzywami sztucznymi i te gumowe. W większości przypadków są to rzecz jasna wyroby przystępne cenowo i co równie ważne dostępne w wielu sklepach, czyli też i w marketach budowlanych, choć kluczowe znaczenie ma tu to, że da się je zamówić w sieci za pomocą smartfona. Mowa tu o zamówieniu ilości takiej jak ponad dwadzieścia par w poniedziałek i odebraniu ich we wtorek w okolicy godziny piętnastej. Chyba tylko takie zamawianie się opłaca, bo jedną parę lub kilka tych przystępnych cenowo rękawic roboczych da się równie dobrze nabyć w jednym z wyspecjalizowanych sklepów w trakcie trwania większych zakupów.

Produkcja.

Wielu z nas doskonale wie o tym, że rękawice robocze Cerva produkuje się dokładnie tak samo jak inne typy rękawic, czyli dostarcza się do fabryki granulaty tworzyw w wielkich workach i spore bele tkaniny syntetycznej i takowe przerabia się na gotowe rękawice w jakieś kilka godzin, o ile dana fabryka jest tą dość dobrze zmechanizowaną. Rzecz jasna potem te rękawice popakowane do kartonów i zafoliowane na paletach są wysyłane do wielkich sklepów budowlanych, czyli da się nabyć takie dzień lub dwa dni po wyprodukowaniu w fabryce.

Inne ważne zagadnienia.

Nie trzeba dwa razy wspominać o tym, że rękawice robocze Cerva to w większości procenta przypadków wyroby tanie, czyli w ich przypadku raczej liczy się to by koszty ich produkcji nie rosły. Spełnienie tego wymogu nie jest raczej najprostsze, bo inni producenci także wytwarzają modele tanie i także inwestują w linie produkcyjne, po to by w tych samych kosztach i w podobnym czasie wyprodukować większą liczbę rękawic.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności