Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > COVERGUARD

Rękawice robocze COVERGUARD

5.94 / 6
z 66 opinii

Rękawice robocze to niezbędny element służący ochronie naszych dłoni w pracy fizycznej. Wbrew pozorom nie jest obojętne, z jakiego materiału i jakiego rodzaju rękawice wybierzemy. Ich szeroki wybór jest podyktowany różnymi potrzebami, które różnią się w zależności od wykonywanej pracy. 

Dłonie są jednymi z najczęściej narażonych elementów naszego ciała w pracy fizycznej, dlatego tak ważne jest, aby się w nie zaopatrzyć. Należy zwrócić uwagę między innymi na to, czy w wykonywanych czynnościach, nie mamy kontaktu z ostrymi narzędziami. Ostry nożyk może przeciąć rękawice z materiału o wątpliwej jakości. Dobrze jest więc wybrać producenta, który cieszy się dobrą opinią. COVERGUARD ma wieloletnie doświadczenie i zaufanie na rynku międzynarodowym. Odznacza się profesjonalizmem i dbałością o bezpieczeństwo. Ich oferta jest zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć funkcjonalny dla siebie produkt, przy czym ich ceny nie są zbyt wygórowane. 

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
Rozmiar: 7
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD EUROTECHNIQUE...
5,30 PLN/szt.
Było: 32,99 PLN
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 8
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD ECOLINE 5560...
4,60 PLN/par.
Było: 5,69 PLN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wśród oferty tej marki znajdziesz między innymi rękawice:

- antyprzepięciowe- dziane powlekane- termoodporne- antypoślizgowe- z antybakteryjnym designem- do precyzyjnych prac- wodoodporne- ocieplane- z długim mankietem- antyelektrostatyczne

Rękawice ochronne powinny nie tylko pełnić funkcję ochronną, ale też nie utrudniać wykonywania codziennych obowiązków. Często mamy je przecież na dłoni przez prawie cały czas, który spędzamy w pracy. Właśnie dlatego istotne jest, aby zainwestować w rękawice wysokiej jakości. Będą wtedy zarówno komfortowe w użytkowaniu, jak też bardziej wytrzymałe, przez co posłużą nam na dłużej. W sklepie Gvarant BHP wszystkie produkty są dokładnie opisane, aby ułatwić dokonanie właściwej decyzji.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności