Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > DG DIPPED GLOVES

Rękawice robocze DG DIPPED GLOVES

5.94 / 6
z 66 opinii
Rękawice robocze GD dipped gloves to produkty przeznaczone do wykonywania zadań w warunkach szczególnego zagrożenia. W związku z tym cechują się zarówno starannie zaprojektowaną konstrukcją, jak i wyborem materiałów, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony w konkretnych warunkach. Dotyczy to również ich długości, jak i stopnia dopasowania do dłoni. Wszystkie te elementy wpływają zarówno na komfort pracy, jak i poziom bezpieczeństwa w trakcie jej trwania, dlatego muszą być starannie dopracowane.
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rękawice robocze GD dipped gloves to produkty przeznaczone do wykonywania zadań w warunkach szczególnego zagrożenia. W związku z tym cechują się zarówno starannie zaprojektowaną konstrukcją, jak i wyborem materiałów, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony w konkretnych warunkach. Dotyczy to również ich długości, jak i stopnia dopasowania do dłoni. Wszystkie te elementy wpływają zarówno na komfort pracy, jak i poziom bezpieczeństwa w trakcie jej trwania, dlatego muszą być starannie dopracowane.

Rękawice robocze GD dipped gloves 

- ochrona przed kwasami i zasadami

Rękawice GD dipped gloves produkowane są z naturalnej bawełny, która cechuje się ważnymi dla komfortu użytkowania właściwościami. Przede wszystkim gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza, dzięki czemu dłoń nie poci się nadmiernie we wnętrzu rękawicy. Bawełna ma również zdolność absorbowania wilgoci. Ponadto materiał wyróżnia się miękkością, dzięki czemu pozostaje przyjemny dla skóry, co jest szczególnie ważne w przypadku długotrwałego użytkowania rękawicy. Dostępne modele powlekane są PVC oraz PVC  z nitrylem, co poprawia ich chwytność i przyczepność. Połączenie PVC oraz nitrylu zapewnia również właściwości antypoślizgowe. W zależności od rodzaju powłoki rękawice robocze GD dipped gloves mogą zatem wykazywać odporność na działanie: zasad, kwasów, jak chronić przed ryzykiem mechanicznym lub chemicznym. Ponadto rękawice robocze dostępne są w wersji ze standardową długością, jak i z wydłużonym zarękawkiem, dzięki czemu zabezpieczają większą partię ciała. Produkty GD dipped gloves dostępne są również w kilku rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować indywdualnie do użytkownika.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności