Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > DZIANE Z BAWEŁNY

Rękawice robocze DZIANE Z BAWEŁNY

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 RĘKAWICE CONSORTE R110 DZIANE
0,75 PLN/szt.
Dostępne 48H
 
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-GRIP POWLEKANE...
5,25 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
Rozmiar: 10
Wyprzedaż
RĘKAWICE CONSORTE R110 DZIANERozmiar:...
0,55 PLN/szt.
Było: 1,25 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 RĘKAWICE CERVA SCOTER POWLEKANE1080011
2,30 PLN/par.
Dostępne 5 dni
 
 
 
 

Rękawice robocze dziane z bawełny mają szerokie zastosowanie ze względu na specyficzne właściwości materiału. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, ponieważ bawełna gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza, jak i wysoką chłonnością potu. Są także miękkie, świetnie dopasowują się do kształtu dłoni. Dostępne są zarówno rękawiczki wykonane z cienkiej, jak i grubej bawełny, dzięki czemu zapewniają różny stopień bezpieczeństwa, jak i ochronę przed temperaturą. Mogą być także stosowane jako wkłady do rękawic gumowych. Praktyczny ściągacz przy nadgarstku przeciwdziała zsuwaniu się rękawiczki z dłoni. Dostępne są w różnych wersjach, w tym takie jak:

  • rękawice powlekane
  • rękawice monterskie
  • rękawice ocieplane i termoodporne
  • rękawice dziane/tkaninowe

Rękawice robocze dziane z bawełny powlekane gwarantują lepszą chwytność, ale również skuteczniejszą ochronę dłoni. Najczęściej do powlekania wykorzystywane są tworzywa takie jak: nitryl oraz PCV. Nakropienie może być różnej gęstości, dzięki czemu rękawice robocze znajdują zastosowanie do wykonywania różnego rodzaju prac.

Gdzie używane są rękawice z bawełny?

Rękawice robocze dziane z bawełny wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i pracach domowych czy ogrodowych. Przede wszystkim skutecznie chronią dłonie przed zabrudzeniem, dlatego stosowane są do prac, w których nie występuje duże zagrożenie, np. uszkodzeniami mechanicznymi. Należą do I kategorii, czyli z najmniejszym ryzykiem. Znajdują zastosowanie w branży samochodowej i automotive, w zakładach produkcyjnych (kontrola jakości), firmach fotograficznych, firmach pocztowych, zakładach poligraficznych, a także przydomowych pracach w ogrodzie.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności