Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > HAND FLEX

Rękawice robocze HAND FLEX

5.94 / 6
z 66 opinii

Rękawice robocze HAND FLEX gwarantują skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami, jak i uszkodzeniami skóry. Jednocześnie zapewniają dobrą chwytność i czucie w palcach. Wykonane z wysokogatunkowych materiałów są gwarancją jakości i komfortu. Dostępne w dwóch wersjach znajdują zastosowanie w wykonywaniu różnych prac. Stosowane są przede wszystkich w warsztatach, przy pracach montażowo- instalacyjnych i budowalnych, transporcie, pracach magazynowych, przeładunku czy podczas obsługi maszyn. Wszystko za sprawą ich precyzyjnego wykonania, dodatkowych udogodnień, jak i właściwie dobranym materiałom.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Rodzaje rękawic rooboczych HAND FLEX  Rękawice robocze HAND FLEX można podzielić na dwie podstawowe kategorie, z których każda zawiera dodatkowe podkategorie. Standardowe rękawice robocze to:

  • rękawice budowlane skórzane
  • rękawice powlekane.

Rękawice budowlane zostały wyprodukowane z najwyższej jakości koziej skóry licowej, dzięki czemu są niezwykle miękkie i wygodne. W miejscu chwytania przedmiotów miękka skóra zapewnia doskonałą precyzję, ułatwiając wykonywanie prac manualnych. Wierzchnia część rękawicy została wykonana z tkaniny, natomiast jej mankiet został wykończony lamówką.

Natomiast powlekane rękawice robocze HAND FLEX znajdują zastosowanie przede wszystkim do prac montażowych i wykończeniowych. Cechują się lekkością. Zostały wyprodukowane z poliestru z wykorzystaniem technologii bezszwowej, dzięki czemu z łatwością dopasowują się do kształtu dłoni. Dodatkowym zabezpieczeniem materiału jest warstwa poliuretanu. Użytkowanie rękawicy ułatwia elastyczny ściągacz znajdujący się w nadgarstku i zakończony kolorową lamówką. Rękawice spełniają normy CE.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności