Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > INDUSTRIAL STARTER

Rękawice robocze INDUSTRIAL STARTER

5.93 / 6
z 60 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Marka Industrial Starter to włoski producent środków ochrony indywidualnej, którego produkty znajdują szerokie zastosowanie w wykonywaniu różnego rodzaju prac fizycznych. W asortymencie firmy dostępne są nie tylko wysokiej jakości rękawice robocze, ale również odzież i obuwie ochronne przede wszystkim dla branży przemysłowej. Oferta firmy wciąż się rozwija, dostarczając produkty wysokogatunkowe, bezpieczne i komfortowe, ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązkowych zawodowych w różnych dziedzinach przemysłu.

Szeroka oferta asortymentowa

Rękawice robocze Industrial starter można podzielić na kilka kategorii, w tym:

  • rękawice gumowe i z tworzyw
  • rękawice monterskie mechanic
  • rękawice powlekane

Każda kategoria zawiera szeroki wybór rękawic, które sprawdzają się do wykonywania określonych prac w konkretnych środowiskach, zapewniając zarówno wysoki komfort pracy, jak i optymalny poziom bezpieczeństwa w określonych warunkach. Odpowiada za to zarówno specjalna konstrukcja, jak i rodzaj zastosowanych materiałów.

Rękawice robocze Industrial starter - różnorodność wyboru

Rękawice robocze Industrial starter dostępne są w wersji z zapinanym rzepem, dzięki czemu można dopasować ich obwód do indywidualnych potrzeb i zapewnić sobie stabilną pozycję w czasie pracy, uniemożliwiając ich zsuwanie się. Niektóre modele wyposażone są również w ściągacze przy nadgarstkach, dzięki czemu lepiej utrzymują się na dłoni. Rękawice robocze powlekane specjalną pianką lateksową poprawiają przyczepność, dzięki czemu można nimi bez problemu chwytać i utrzymywać wybrane przedmioty. Rękawice Industrial starter dostępne są w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności