Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > METALOWE

Rękawice robocze METALOWE

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

W niektórych środowiskach pracy istnieje podwyższone ryzyko przecięcia dłoni lub innych zagrożeń związanych z bezpośrednim kontaktem z ostrymi przedmiotami lub ich krawędziami. W takich warunkach niezbędne jest profesjonalne zabezpieczenie, które minimalizuje zagrożenie uszkodzeń ciała, jak i jego konsekwencje. Taka rolę spełniają rękawice robocze metalowe.

Rękawice robocze metalowe- ochrona przed przecięciami

Rękawice robocze metalowe cechują się specjalną konstrukcją, która skutecznie zabezpiecza dłoń przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne są nie tylko w różnych wariantach, które zapewniają odmienny stopień ochrony, ale także kilku propozycjach cenowych, dzięki czemu każdy może znaleźć produkt odpowiedni do potrzeb i budżetu. Ich najważniejszą cechą jest jednak skuteczne ochrona przed uszkodzeniem ciała. 

Rękawice robocze metalowe - jak wybrać?

Decydując się na zakup rękawicy ochronnej, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej parametry techniczne. Produkt powinien spełniać obowiązujące normy bezpieczeństwa, które gwarantują najwyższy stopień ochrony. W zależności od konkretnego modelu rękawica robocza może sięgać wyłącznie do nadgarstka lub zabezpieczać nawet przedramię. Co więcej, komfort użytkowania rękawicy zwiększa elastyczny ściągacz znajdujący się na wysokości nadgarstka. Ściągacz pozwala dopasować szerokość rękawicy do indywidualnych potrzeb pracownika, zwiększając jego komfort i poziom bezpieczeństwa. W ten sposób gwarantuje również bardziej efektywną i wydajną pracę. Konstrukcja wszystkich modeli jest do siebie bardzo zbliżona, wszystkie zbudowane są podobnie jak siatka. W związku z tym dłoń jest widoczna spod materiału.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności