Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > WYKONANE Z NITRYLU

Rękawice robocze WYKONANE Z NITRYLU

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
Rozmiar: S
Wyprzedaż
RĘKAWICE JEDNORAZOWE REIS RNITRIO N...
29,96 PLN/par.
Było: 37,50 PLN
Dostępne 48H
 
Rozmiar: 8
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD ECOLINE 5560...
4,59 PLN/par.
Było: 5,69 PLN
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rękawice nitrylowe - wykonane z nitrylu - hurtownia Gvarant

W ofercie naszej hurtowni dostępne są rękawice nitrylowe zarówno w wersji jednorazowych, jak i wielorazowych, grubszych rękawic. Bez względu na rodzaj - posiadają one dwie podstawowe zalety: są wytrzymałe i komfortowe. Ze względu na to, że wewnątrz rękawic nitrylowych nie stosuje się proszku, są one znacznie bardziej funkcjonalne. Nie ryzykujemy bowiem, że pobrudzimy sobie ręce podczas pracy. Nie wpływa to na szczęście negatywnie na komfort ich użytkowania.

Dlaczego warto zdecydować się na rękawice nitrylowe?

Rękawiczki nitrylowe należą do najczęściej kupowanych produktów na rynku. Wynika to przede wszystkim z bardzo dużego stopnia ich funkcjonalności. Materiał jest elastyczny, a jego właściwości nie ulegają zmianie nawet podczas długotrwałej eksploatacji. W związku z tym świetnie sprawdzą się na przykład we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych lub firmach sprzątających. Innymi słowy - wszędzie tam, gdzie jedną parę rękawiczek trzeba nosić przez dłuższy czas.

Gdzie rękawiczki z nitrylu znajdują zastosowanie?

Nieważne, czy chodzi o nitrylowe rękawiczki jednorazowe, które nosimy przez długi czas - czy też wielorazowe rękawice. Bez wątpienia będziemy bardzo zadowoleni z ich użytkowania. Jeśli chodzi o jakość wyrobu: bez względu na producenta. Rękawice nitrylowe można więc bez wahania kupować w większych ilościach. Są one bowiem idealnie dostosowane do powszechnie przyjętych zasad, norm i standardów jakości. Nadają się do użytku zarówno w zakładach przemysłowych, przestrzeniach użytku publicznego i gabinetach lekarskich. Sprawdzą się także we wszystkich innych miejscach, w których standard sanitarny ma szczególne znaczenie.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności