Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > RĘKAWICE OSTRZEGAWCZE

Rękawice robocze RĘKAWICE OSTRZEGAWCZE

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niektórzy z nas wiedzą o tym, że rękawice robocze ostrzegawcze są używane przez pracowników powiązanych z naprawami dróg i ich konserwacją. Mowa tu dokładnie o tym, że te rękawice posiadają elementy odblaskowe i są tym integralnym elementem stroju odblaskowego. Doskonale coś w tym stylu widać na drogach, a zwłaszcza przy tych ich remontowanych częściach, bo właśnie tam nie wystarczy jedynie ustawić tych odblaskowych barykad i to tylko ze względu na to, że są one opcją dość słabą, czyli do kierowców musi docierać znacznie więcej tych cennych informacji, które zazwyczaj dostarcza im wzrok.

Produkcja rękawic ostrzegawczych.

Wielu z nas doskonale wie o tym, że rękawice robocze ostrzegawcze także wykonuje się z tkaniny nylonowej powlekanej tworzywem, czyli ich produkcja jest i tanią i ekspresową, a tą odblaskową powłoką pokrywa się najczęściej zewnętrzną część rękawicy, bo wewnętrzna jest częścią chwytną i w jej przypadku nie ma mowy o dobrej widoczności, bo częścią chwytną zazwyczaj się coś trzyma. Takie podejście do tego zagadnienia jest normą, bo te ostrzegawcze części muszą na dokładkę być praktycznymi.

Nabywanie rękawic ostrzegawczych.

Rękawice robocze ostrzegawcze zazwyczaj nabywają firmy zajmujące się utrzymywaniem porządku na drogach publicznych, czyli firmy zajmujące się wycinką drzew i krzewów przy drogach. Takie przedsiębiorstwa kupują setki jeśli nie tysiące par tych rękawic w skali miesiąca, bo nawet pierwszego dnia prac jedna taka para rękawic może zostać uszkodzoną o ostre gałęzie krzewów, czyli takie rękawice szybko się zużywają i co równie istotne, potem ten jeden konkretny pracownik nie może pracowić bez rękawic, bo może być zbyt zimno lub co równie istotne może uszkodzić własne dłonie.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności