Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > POWLEKANE KAUCZUKIEM

Rękawice robocze POWLEKANE KAUCZUKIEM

5.92 / 6
z 52 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE REIS RHYDON POWLEKANE...
15,50 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pewna część z nas wie doskonale że rękawice robocze powlekane kauczukiem to wiele modeli, które łączy zazwyczaj niska cena za parę, i tak samo jak rękawice powlekane lateksem nabywa się takowe setkami, jeśli nie tysiącami par, bo jedna taka para może się zużyć na budowie w te trzy lub cztery dni. Czasami nawet szybciej, jeśli dany pracownik budowlany nosi te dość ostre pręty zbrojeniowe, które szybko zniszczą rękawice robocze powlekane kauczukiem, ale tego typu oczywistymi minusami przejmuje się niewielu z nas, bo to tanie rzeczy.

Produkcja.

Wyprodukowanie rękawic roboczych powlekanych kauczukiem nie różni się od produkowania rękawic powlekanych PCV, bo i w jednym i w drugim przypadku produkcja musi być i tą szybką i tą należycie tanią. Kluczowe znaczenie ma też i to, że gigantyczni producenci wyrobów tego rodzaju chcą by półprodukty jak najszybciej zamieniały się w palety wypełnione rękawicami roboczymi, a to rzecz jasna jest powiązane z inwestowaniem w maszyny na linii produkcyjnej, dzięki którym w skali dnia można wyprodukować więcej rękawic i to za niższe pieniądze nią kilka lat wcześniej.

Kupowanie.

Rękawice robocze powlekane kauczukiem kupuje się tak samo jak te powlekane lateksem, czyli w paczkach po dziesięć par, a przedsiębiorcy budowlani nabywają takowe setkami lub nawet tysiącami, bo często bywa tak, że jeden pracownik zużywa jedną tanią parę w jeden dzień. Z tej przyczyny kupuje się takie w znacznych ilościach i często zamawia w sieci, bo takie zamawianie to kilka dotknięć ekranu w smartfonie i to tylko po to by już w kolejnym dniu karton z tymi rękawicami został dostarczony pod lokal tej jednej firmy budowlanej.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności