Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > POWLEKANE KAUCZUKIEM

Rękawice robocze POWLEKANE KAUCZUKIEM

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
Nowość
RĘKAWICE OCIEPLANE PROCERA X-IGLOO...
3,44 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
RĘKAWICE REIS RHYDON POWLEKANE...
14,99 PLN/szt.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niektórzy z nas doskonale wiedzą o tym, że rękawice robocze portwest to rękawice zaliczane do tych markowych, czyli kosztują one tyle co taki typowy obiad w średniej restauracji w przeliczeniu za parę. Kluczowe znaczenie ma też i to, że rękawice portwest to w przypadku większości modeli wyroby dla profesjonalistów, którzy cenią sprzęt, którego używają, a zasada ta dotyczy także rękawic roboczych, bo rękawice te są rzecz jasna przeznaczone do pracy, ale przynajmniej część tych modeli wygląda stylowo, czyli można by było w takich pojechać na zlot motocyklistów w jakimś barze.

Zagadnienia dotyczące produkcji.

Rękawice robocze portwest wytwarza się z kilku typów tkanin syntetycznych i nawet ze skóry. Te tkaniny wycinają maszyny, a konkretniej to wycinają one istotne fragmenty tych markowych rękawic roboczych, ale rękawice robocze portwest po etapie wycinania to już szycie, do którego potrzebna jest ta ludzka zręczność, bo tylko ludzie proadzą sobie z tym zawiłym szyciem rękawic na maszynach do szycia. Roboty są w tym przypadku jeszcze w tyle i dlatego nie zastąpią ludzi przez kolejne kilka lat.

Zakup.

Spore hurtownie budowlane zazwyczaj handlują tylko niektórymi modelami rękawic roboczych portwest, bo tu obowiązuje zasada handlu tanimi rękawicami powlekanymi kauczukiem. One się sprzedają najczęściej i dlatego też lepsze wyroby to jedynie opcja, którą ludzie nie często biorą z wyższej półki cenowej. Wyjątkiem między kupującymi są mechanicy wyspecjalizowani, którym lepsze rękawice przydają się z dość wielu powodów. Mowa tu choćby o tym, że rękawice z lepszych tkanin syntetycznych zapewniają lepszy chwyt lub lepiej izolują przed czymś mocno rozgrzanym i dlatego specjaliści je nabywają.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności