Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > POWLEKANE LATEKSEM

Rękawice robocze POWLEKANE LATEKSEM

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
 
 
 
Rozmiar: 7
Wyprzedaż
RĘKAWICE COVERGUARD EUROTECHNIQUE...
16,79 PLN/szt.
Było: 21,00 PLN
Dostępne 48H
 
 
RĘKAWICE REIS RINDUSTRIAL WYKONANE Z...
17,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
RĘKAWICE POLEX DZIANE POWLEKANE...
2,80 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
Nowość
RĘKAWICE PROCERA X-GRIP POWLEKANE...
5,25 PLN/par.
Dostępne 48H
 

Dla dość wielu z nas te typowe rękawice robocze powlekane lateksem to rzecz jasna produkt nazywany potocznie rękawicami lateksowymi, ale takowe wykonuje się z tkaniny syntetycznej, która jest opcją zróżnicowaną jeśli chodzi o grubość i sztywność, a następnie tę wewnętrzną część chwytną powleka się lateksem. Dlatego te rękawice nadają się idealnie do prac ciężkich, czyli do tego wykładania betonowej kostki brukowej lub do noszenia cegieł. Wiele znaczy też i to, że jeśli chodzi o trwałość to dorównują rękawicom roboczym wykonanym ze skóry licowej i w wielu przypadkach są od nich tańszymi.

Kilka wzmianek o produkcji.

Rękawice powlekane lateksem zaczynają swój żywot pod postacią wielkich zwojów tkaniny syntetycznej i pod postacią sporych worków z granulatu tworzywa. Wiele znaczy też i to, że jeśli chodzi o ich produkcję to przydaje się też ludzka zręczność, bo ludzie w tym konkretnym przypadku wspomagają maszyny, ale i tak magnaci przemysłu są bardzo zainteresowani tym, by półprodukty zamienić w gotowy produkt ułożony na paletach w kilka godzin. Mowa tu o tym, że zapotrzebowanie na te rękawice jest znacznym i dlatego giganci przemysłu przyśpieszają proces ich produkcji.

Kupowanie.

Niewielu kupuje rękawice powlekane lateksem pod postacią jednej pary, czyli jeśli już kupuje się takowe to w większej ilości, chyba że są to te grubsze i jednocześnie sztywniejsze rękawice, ale nawet takie przedsiębiorcy budowlani zatrudniający kilkanaście osób mogą kupować w liczbie setek par miesięcznie, bo te rękawice się zużywają dość szybko, jeśli nosi się bloczki betonowe lub cegły. Zasada ta dotyczy nawet tych grubszych, które wytrzymują dłużej, ale i tak po jakimś czasie najzwyczajniej się takowe wyrzuca.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności