Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > POWLEKANE NAKROPIENIEM

Rękawice robocze POWLEKANE NAKROPIENIEM

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 
 
 
 
 
RĘKAWICE REIS RDZNN600 DZIANE...
2,71 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RNYDO DZIANE NAKRAPIANE
3,99 PLN/par.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RNYDO DZIANE NAKRAPIANE
3,99 PLN/par.
Dostępne 3 dni
 
 
 RĘKAWICE REIS RCROSS DZIANE NAKRAPIANE
6,56 PLN/par.
Dostępne 3 dni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rękawice robocze powlekane nakropieniem to rzecz jasna rękawice wykonane z tej taniej syntetycznej tkaniny, które na dokładkę nakropiono jakimś tworzywem. Ten typ rękawic także nadaje się dla typowych pracowników budowlanych i niekiedy nawet dla pracowników zajmujących się oczyszczaniem miasta. Wiele znaczy też i to, że te rękawice robocze są wytwarzane dość tanio, czyli też tanio można nabyć dwadzieścia par rękawic tego rodzaju, czyli nie różnią się one zbytnio od rękawic powlekanych lateksem jeśli chodzi o ich ceny i dostępność. Dlatego używa się takowych powszechnie.

Znaczna dostępność.

Rękawice robocze powlekane nakropieniem da się nabyć w niemal każdy markecie budowlanym i nawet w ogrodniczych. Jednym słowem nawet w niewielkich sklepach tego rodzaju można tanio zakupić te pięćdziesiąt par tych rękawic i po całym dniu noszenia cegieł jedna para takich rękawic może się wyraźnie zużyć już w ciągu jednego dnia pracy i dlatego te rękawice wytwarza się tanio i z tanich materiałów. W ich przypadku nie istnieje nawet coś takiego jak badania jakościowe, bo po co wykonywać takowe dla rękawic roboczych, które wpadną do śmietnika po dniu trudnej pracy.

Produkcja.

Rękawice robocze powlekane nakropieniem to rzecz jasna produkowanie takowych z taniej syntetycznej tkaniny i z granulatu tworzywa docierającego do fabryki w wielkich workach wypełnionych jego granulatem. Z tych samych półproduktów wykonuje się też inne rodzaje rękawic powlekanych, ale w tym konkretnym przypadku, ale jeśli chodzi o to nakropienie, to wykonuje je specjalna maszyna produkcyjna, która nanosi te kropki pod postacią roztopionego tworzywa, które następnie wysycha na tkaninie tworząc charakterystyczne krople tworzywa.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności