Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > R.E.I.S.

Rękawice robocze R.E.I.S.

5.94 / 6
z 66 opinii
Niektórzy z nas wiedzą, że rękawice robocze Reis to nawet kilkanaście rodzajów różnych rękawic roboczych, czyli modele zaliczane do tych bardziej ekskluzywnych. Jednym słowem są to wyroby dobre dla mechanika zajmującego się maszynami rolniczymi i dla robotnika budowlanego. Rękawice robocze Reis wyróżnia też bardzo dobry stosunek jakości do ich faktycznej ceny. Jednym słowem są to rękawice powszechnie uznawane za bardzo dobre, choć niektórzy z nas zamiast takowych zakupią zapewne te najtańsze powlekane lateksem ze względu na cenę, która dla wielu przedsiębiorców jest wyjątkowo istotna.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok
 RĘKAWICE REIS RR POWLEKANE PCV
2,30 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RPCV60 POWLEKANE PCV
37,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
RĘKAWICE REIS SANDOIL POWLEKANE...
12,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE REIS RPCVS POWLEKANE PCV
8,75 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 RĘKAWICE REIS RPCV40 POWLEKANE PCV
14,99 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 RĘKAWICE REIS RPCV35 POWLEKANE PCV
15,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 RĘKAWICE KWASOODPORNE ANTEK
30,50 PLN/par.
Dostępne 48H
 

Reis rękawice do pracy

Rękawice robocze Reis to też ta ciekawsza stylistyka pewnych modeli i na dokładkę te styl łączy się także z wytrzymałością. Przynajmniej dla pewnej części z nas styl nie jest istotnym lub nawet ta lepsza stylistyka jest zbędną w przypadku rękawic do pracy, ale niektórzy wolą te rękawice, które wyglądają jakoś i co równie istotne takie nie zużyją się nawet przez rok tej dość wymagającej pracy. W praktyce nie oznacza to tego, że trzeba inwestować w te bardziej stylowe rękawice robocze, ale inwestowanie w takowe to nie błąd, bo ich ciekawy wygląd to ważne wyróżnienie.

Reis rękawice robocze

Pewna część z nas doskonale wie o tym, że rękawice robocze Reis w przypadku tych ciekawszych modeli to przynajmniej kilka typów tkanin syntetycznych zabarwionych na odmienne kolory. Te tkaniny rzecz jasna wycinają maszyny lub roboty, ale potem te skrawki materiału zszywają ze sobą tacy zwyczajni pracownicy, bo ludzka zręczności jest czasami niezbędną. Tak się tłumaczy wyższą cenę tych droższych modeli, które są też ładniejszymi i bardziej rzucającymi się w oczy. Jednym słowem stworzenie ciekawszego wyrobu kosztuje.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności