Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty

Rękawice robocze SECURA

5.94 / 6
z 66 opinii

Niektórzy z nas doskonale wiedzą o tym, że znaczna część modeli rękawic roboczych Secura to rękawice elektroizolacyjne, czyli wyrób znacznie droższy od typowych rękawic powlekanych lateksem. W ich przypadku bardzo ważnym jest to, że kupują je elektrycy zajmujący się tymi miejskimi transformatorami i różnego rodzaju awariami. Jednym słowem tacy specjaliści mają pełne ręce roboty, a tego typu rękawice zmieniają na nową parę co jakiś czas. Rzecz jasna nie z dnia na dzień, bo one się tak szybko nie zużywają, choć czasami trafi się tak, że daną parę rozerwą o jakiś odstający drut.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Rękawice robocze Secura zaliczane do rękawic elektroizolacyjnych, wytwarza się je z gumy, która trafia do fabryki pod postacią półproduktu. Kluczowe znaczenie ma też fakt, że produkuje się tak dziesiątki tysięcy par dziennie i to tylko w jednej fabryce, a do producenta należy więcej niż jedna fabryka. Testy jakościowe w przypadku tego typu wyrobów to także opcja dość często spotykana, bo po ich wykonaniu konkretne rękawice otrzymują atest pod postacią nalepki świadczący rzecz jasna o ich klasie.

Rękawice elektroizolacyjne Secura

Kupowanie rękawic roboczych Secura to rzecz jasna kupowanie w tych wyspecjalizowanych sklepach. Mowa tu dokładnie o tym, że te konkretne rękawice kupują elektrycy świadczący usługi samodzielnie lub tacy pracujący w zespołach dla jednej sporej firmy energetycznej. Tym drugim zazwyczaj firma załatwia pewną ilość tych rękawic na rok, ale bywa też i tak, że w sytuacjach krytycznych sami są zmuszeni do ich kupowania na własną rękę, po to by dokończyć pewną naprawę o znaczeniu kluczowym. Nie zmienia to rzecz jasna tego, że wielu specjalistów zamawia te rękawice w sklepach internetowych ze względu na wygodę.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności