Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > SEMPERIT

Rękawice robocze SEMPERIT

5.94 / 6
z 66 opinii

Rękawice robocze Semperit to rękawiczki winylowe, które wytwarza się w ekspresowym tempie. Jednym słowem w tym konkretnym przypadku nie ma mowy o wysokich cenach, a te konkretne wyroby da się zakupić w marketach spożywczych i ogrodniczych i to w opakowaniach po dziesięć par. Używają tych rękawiczek pracownicy zajmujący się ogrodami i czasami zużywają nawet tę jedną parę dziennie, czyli nie można ich nazwać wybitnie trwałymi, bo niska cena nigdy nie przekłada się na imponującą trwałość.

Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Rękawiczki Semperit

Nikomu nie trzeba dwa razy mówić tego że rękawice robocze semperit to rękawice winylowe, czyli produkuje się takowe z granulatu tworzywa, który trafia do fabryki w sporym worku. Zamiana tego półproduktu w paletę załadowaną kartonami z rękawiczkami trwa góra te kilka godzin, bo ten granulat się toby, a potem za pomocą form wytwarza się rękawiczki winylowe w kilku najczęściej spotykanych rozmiarach. Wiele znaczy też i to, że ta produkcja jest niemal w pełni maszynową, bo dzięki temu jest szybką, a każda para wychodzi bardzo tanio.

Rękawiczki robocze Semperit nawet ogrodnicy amatorzy kupują w pakietach po dziesięć lub po pięćdziesiąt sztuk i często je zamawiają wraz z jakimiś tam sprzętami ogrodniczymi, bo to rzecz jasna oszczędność i czasu i pieniędzy. Producenci też zazwyczaj sprzedają te rękawiczki hurtowniom, a one sprzedają je w pakietach po sto sztuk, bo tak jest wygodniej. Wiele znaczy też i to, że właśnie w ten konkretny sposób kupują je klienci indywidualni, bo takie rękawiczki zazwyczaj zalicza się do tych jednorazowych i właśnie dlatego kupowanie w pakietach po sto sztuk ma sens, po to by za często nie wracać do sklepu.

zobacz wszystkie

Akceptujemy płatności