Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > WYKONANE Z ELASTOMERU

Rękawice robocze WYKONANE Z ELASTOMERU

5.92 / 6
z 52 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Rękawice robocze wykonane z elastomeru to rzecz jasna rękawice wykorzystywane w gabinetach zabiegowych i na salach operacyjnych, czyli one także muszą być tanimi w przeliczeniu na jedną parę, a szpitale kupują takowe tysiącami. Najczęściej od dostawców, z którymi mają wynegocjowaną tę dość dobrą i stałą cenę, bo w przeliczeniu na parę te rękawice muszą wychodzić tanio, bo często po niezbyt skomplikowanym zabiegu trafiają one do śmietnika i dlatego też tak bardzo liczy się to, by kosztowały one niewiele i by ich ceny przez dłuższy czas pozostawały niskimi.

Użycie.

Rękawice robocze wykonane z elastomeru często trafiają do pojemnika na śmieci już po tym jednym użyciu w gabinecie zabiegowym. Takie podejście do sprawy jest ważne, bo ze względu na higienę i możliwość przeniesienia jakichś bakterii lub wirusów stosuje się jedną parę tego typu rękawic na jednego pacjenta, a czasami zmienia się takowe rękawice kilka razy w trakcie trwania dość trudnej operacji. Mowa tu dokładnie o tym, że bardzo ważnym jest to, by nabywać je tanio, bo szybko się zużywają i dlatego też ich produkcja nie może być zbyt skomplikowaną.

Kilka wzmianek o produkcji.

Dość wielu z nas wie, że rękawice robocze wykonane z elastomeru zaczynają jako półprodukt, czyli jako wielki worek wypełniony granulatem tworzywa, z takowego paleta rękawiczek musi powstać w jakieś trzy do czterech godzin i co równie istotne na chwilę obecną takie rękawice wytwarza się za pomocą maszyn, bo maszyny się nie męczą tak jak ludzie, nie ulegają tej chwilowej dekoncentracji i co równie istotne pracują znacznie szybciej od ludzi. Właśnie dlatego niemal kompletna automatyzacja linii produkcyjnej tych rękawic to obecnie norma.

zobacz wszystkie
Gvarant BHP
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności