Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Gvarant » Rękawice robocze > WYKONANE Z ELASTOMERU

Rękawice robocze WYKONANE Z ELASTOMERU

5.93 / 6
z 57 opinii
Produkt został dodany do twojego koszyka
Cena:  PLN
Sortuj wg:
Widok

Rękawice robocze wykonane z elastomeru to rzecz jasna rękawice wykorzystywane w gabinetach zabiegowych i na salach operacyjnych, czyli one także muszą być tanimi w przeliczeniu na jedną parę, a szpitale kupują takowe tysiącami. Najczęściej od dostawców, z którymi mają wynegocjowaną tę dość dobrą i stałą cenę, bo w przeliczeniu na parę te rękawice muszą wychodzić tanio, bo często po niezbyt skomplikowanym zabiegu trafiają one do śmietnika i dlatego też tak bardzo liczy się to, by kosztowały one niewiele i by ich ceny przez dłuższy czas pozostawały niskimi.

Użycie.

Rękawice robocze wykonane z elastomeru często trafiają do pojemnika na śmieci już po tym jednym użyciu w gabinecie zabiegowym. Takie podejście do sprawy jest ważne, bo ze względu na higienę i możliwość przeniesienia jakichś bakterii lub wirusów stosuje się jedną parę tego typu rękawic na jednego pacjenta, a czasami zmienia się takowe rękawice kilka razy w trakcie trwania dość trudnej operacji. Mowa tu dokładnie o tym, że bardzo ważnym jest to, by nabywać je tanio, bo szybko się zużywają i dlatego też ich produkcja nie może być zbyt skomplikowaną.

Kilka wzmianek o produkcji.

Dość wielu z nas wie, że rękawice robocze wykonane z elastomeru zaczynają jako półprodukt, czyli jako wielki worek wypełniony granulatem tworzywa, z takowego paleta rękawiczek musi powstać w jakieś trzy do czterech godzin i co równie istotne na chwilę obecną takie rękawice wytwarza się za pomocą maszyn, bo maszyny się nie męczą tak jak ludzie, nie ulegają tej chwilowej dekoncentracji i co równie istotne pracują znacznie szybciej od ludzi. Właśnie dlatego niemal kompletna automatyzacja linii produkcyjnej tych rękawic to obecnie norma.

zobacz wszystkie
Infolinia czynna od pn do pt od 07:00 - 17:00

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności