Zaloguj mnie
kwota: 0,00 PLN
produktów:0
Schowek0
Produkty
Jesteś w: Strona główna> Snickers

Snickers

Szukasz wytrzymałego ubrania roboczego? Przejrzyj ofertę odzieży roboczej Snickers, a na pewno je znajdziesz. Ponieważ każdego dnia staramy się przekraczać granice, przez cały czas próbując na nowo zdefiniować pojęcie nowoczesnego ubrania roboczego. Nie opracowujemy najbardziej zaawansowanego ubrania roboczego tylko dla frajdy, lecz dlatego, że wiemy z czym zmagacie się każdego dnia w pracy. Wiemy, że nasza odzież może uczynić istotną dla Ciebie różnicę. Nie tylko teraz, ale i przez dłuższy czas, abyś mógł spoglądać z nadzieją na swoją długą i zdrową karierę. Ostatecznie, jesteśmy przekonani, że Twoim prawem jest wybiegać w przyszłość. Wypróbuj naszą linię odzieży i butów Snickers na 2013 rok, a od razu Ci się spodoba. Nigdy nie ustępujemy.

Odzież robocza Snickers

Wśród proponowanego przez nas szerokiego asortymentu, dostępny jest m.in. bogaty wachlarz odzieży roboczej Snickers. Wytworzone  z użyciem trwałych materiałów akcesoria, prezentowane w niniejszym serwisie zostały zaprojektowane według obowiązujących norm BHP. Wyjątkowo wytrzymałe, mocne oraz odporne na szkodliwe działanie rozmaitych specyfików chemicznych  a także niekorzystnych warunków atmosferycznych, znakomicie sprawdzają się w wielorakich środowiskach pracy. Oferujemy modne pod względem fasonu bluzy dystrybuowane w atrakcyjnych cenach. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala skórze oddychać, zapewniając wentylację. Ponadto umożliwiamy również nabycie wysokiej jakości dodatków typu elastyczne szelki ergonomiczne odciążające plecy i pozwalające na komfort poruszania się czy też łatwe do zapinania oraz odporne na uszkodzenia paski.

Buty Snickers

Prezentujemy także szeroki wachlarz butów Snickers, które doskonale nadają się do wykorzystania jako obuwie robocze. Solidne materiały umożliwiają długotrwałe użytkowanie nabywanych produktów. Oferujemy szeroki asortyment dostosowany do preferencji Konsumentów - rozmiarowo oraz kolorystycznie. Proponowane modele są nieprzemakalne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na zastosowanie w procesie ich produkcji przewiewnych tkanin zapewniają stopom odpowiednią wentylację. Gwarantujemy ich pełną niezawodność oraz wytrzymałość. Dodatkowo posiadamy także komplet akcesoriów, na które składają się wysokiej jakości skarpety oraz nakolanniki.

Kategorie produktów:
Gvarant BHP

42200496

ul. Warszawska 29

35-205 Rzeszów

(budynek Biedronki)

Akceptujemy płatności